fbpx

Loverove 12.01.2017

Czwartkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Rolnik dnia

Axel Carrion i Andreas Fabricius jadą przez Amerykę Południową zbierając środki na cel charytatywny. W 58 dni chcą przejechać 11000km i w ten sposób pobić rekord przejazdu przez ten kontynent (więcej informacji na ten temat znajdziecie na http://bikingman.com/en/the-record/). No więc tak sobie jadą i jadą na swoich carbonowych szosówkach, gdy na jednym z podjazdów w Kolumbii wyprzedza ich lokalny rolnik na swoim sprzęcie a’la „Ukraina”. Mężczyzna podobno kręci ok. 100km i 2000m przewyższenia dziennie. Codziennie.

I w tym momencie wszystkie „problemy pierwszego świata” schodzą na dalszy plan.

2. Wszystkie statystyki Stravy


6,8 miliarda kilometrów (!) tyle zarejestrowali w zeszłym roku użytkownicy Stravy! Ta, powstała w 2009r aplikacja systematycznie zmierza w stronę stania się synonimem online’owego dziennika treningowego. Podsumowanie zeszłego sezonu w wykonaniu jej użytkowników znajdziecie tutaj, na interaktywnej infografice.

3. Tomasz Marczyński powraca. I ma się dobrze!


Po kiepskim i pechowym sezonie nasz reprezentant z grupy Lotto Soudal przygotowuje się do swojego kolejnego sezonu w World Tourze. O jego planach, kalendarzu startów i refleksjach na temat zeszłego roku możecie przeczytać na stronach Eurosportu.

4. Rowerowy vlog

Dobrego vloga nie jest zrobić łatwo. Próbę zmierzenia się z tym formatem w połączeniu z tematyką rowerową podejmuje Tomek Hoppe z mtb-xc.pl. Jak mu poszło?


Opublikowano

w

przez

Tagi: