fbpx

Loverove 11.01.2017

Środowe loverove w mocno technicznych klimatach. Jest i bikeporn, i plagiat z udziałem światowego giganta i design koszulek kolarskich a na koniec „lifehack” związany z jazdą na mrozie. Miłego!

1. Bikeporn dnia, czyli nowe Pinarello Michała Kwiatkowskiego. Z małym skandalem w tle!

Czego by nie mówić, to kawał dobrego rzemiosła i jeszcze więcej marketingu najwyższej klasy. Proszę Państwa, oto… nowy sprzęt Chrisa Froome’a i Michała Kwiatkowskiego, Pinarello Dogma F10:

A z bliska ten, konkretny rower Michała Kwiatkowskiego prezentuje w swojej galerii portal Naszosie.pl

Wraz z prezentacją sprzętu włoskiej marki swoje roszczenia zgłasza tajwański producent Velocite, który uważa, że Pinarello kopiuje jego pomysły zarówno w modelu Bolide jak i w najnowszym F10. Chodzi o kształt głównej rury, która chowając koszyk bidonem w specjalnym wgłębieniu ma być bardziej aerodynamiczna, zmniejszając opór nawet o… 12,6%!

2. Ewolucja designu koszulki kolarskiej

Na przykładzie zespołu Patricka Lefevere’a, czyli (obecnie) Quick-Step Floors w latach 2003-2017:

3. Podpalanie przełajówek

Zobaczcie, jak wyglądała praca mechaników w boksach serwisowych w trakcie mistrzostw USA w przełajach. Szczególną uwagę zwraca ogrzewanie zamarzniętych pedałów żywym ogniem :D

Macie może podobne obrazki ze Sławna?

ZOSTAŃ PATRONEM XOUTED

O tym, co to jest Patronite, do czego służy i czemu właściwie proszę Was o wsparcie przeczytacie tutaj. A klikając w banner poniżej możecie zobaczyć mój profil i zrobić zrzutę na dobrą treść o kolarstwie:
Zostań patronem XOUTED patronite.pl/xouted


Opublikowano

w

przez

Tagi: