fbpx

Loverove 03.01.2017

Wtorkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Koszulka dnia

czyli nowa, mistrzowska koszulka Rafała Majki. Wychodzi na to, że Oleg Tinkow w odpowiednim momencie wycofał się z kolarstwa…

Ze strojem Petera Sagana póki co pojawił się pewien problem. Z powodu braku tęczowego pasa na bocznych panelach koszulki, jest ona nieprzepisowa. UCI bowiem bardzo precyzyjnie reguluje wygląd mistrza świata.

2. Alberto lubi fluo

Wiele wskazuje na to, że fluorescencyjne stroje grupy Tinkoff to nie był pomysł Olega Tinkowa a Alberto Contadora. Hiszpan po przejściu do grupy Trek Segafredo zaprezentował się w nowej koszulce i ta z białej zrobiła się odblaskowo żółta. Co prawda już jesienią w Japonii zespół Treka jeździł w takiej wersji, ale miała to być jednorazowa akcja promująca bezpieczeństwo. Tymczasem chyba zostanie tak na cały rok.

Na żółto będą też jeździć kolarze LottoNL Jumbo. Design nie powala, ale jest odrobinkę lepiej niż rok temu.

https://www.instagram.com/p/BOs3TFfBGzn/

W nowych barwach, czyli QuickStep pokazał się również Philippe Gilbert. Ciekawostką jest, że, czego nie zauważyłem wcześniej, na stroju belgijskiej grupy coraz mocniej sponsorowanej przez Lidla, pojawiło się wyraźnie wyeksponowane logo sportowej marki tej sieci dyskontów, czyli „Cirvit”. Czy to oznacza, że Lidl poprawi jakość swojej odzieży kolarskiej, próbując dotrzeć do bardziej zaawansowanego odbiorcy?

3. Halo, trwa głosowanie!

Plebiscyt przeglądu sportowego nie wygra się sam. Więc jak nie zagłosujecie, to potem będzie hurrdruur, bijo kolarzy! Zatem po pierwsze, klikamy na właściwe postaci na stronie http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/ a po drugie hasztagujemy w social mediach. O tak:

https://twitter.com/xouted/status/816186002544934913

Albo tak:

https://www.instagram.com/p/BOwZ6kkA5J1/

Albo tak:


Opublikowano

w

przez

Tagi: