fbpx

Loverove 27.12.2016

Po świętach czas na sjestę. Albo przerwę na kawę od przerwy na kawę. Tak czy inaczej, zestaw wideo i świetnych, kolarskich zdjęć już na Was czeka. Zatem odłóżcie mniej ważne sprawy na bok!

1. Przełaje prawie w błocie

Ostatnio pojawiają się głosy, że na przełajowych trasach, w związku ze zmianami klimatu, ciepłą i suchą jesienią, jest za mało błota, więc może dobrze by było polewać je wodą. Albo przynajmniej dodawać więcej sekcji po piasku. Ot, takie problemy pierwszego świata. Tak czy inaczej, warunki są jednakowe dla wszystkich. Podczas ostatniej eliminacji Pucharu Świata w Heusden-Zolder najbardziej odpowiadały Woutowi Aerotowi i Marianne Vos.

A oprócz wideo tutaj możecie zobaczyć galerię zdjęć z tego wyścigu.

2. Więcej niż Pro Kolarstwo

Rewelacyjny wybór najlepszych zdjęć roku wybranych przez Stravę. Są oczywiście wyścigi zawodowców, ale też i Red Hook Crit i zimowe fatbikowanie i pies Thibaut Pinot. Przez cały sezon raczę Was linkami do galerii Stravy, tej nie możecie przegapić!

3. Pro Kolarstwo wystarczy!

Dla porównania, zupełnie inny wybór „zdjęć roku” przygotowany przez Cycling Weekly. Również znakomici autorzy, również ważne momenty sezonu a jednak całkowicie odmienny punkt widzenia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: