Bez kategorii

Loverove 22.12.2016

Czwartkowe loverove z dobrymi wideo i dobrą wiadomością :)

1. Życzenia od UCI

“Sezonowe”, czyli świąteczne wideo podsumowujące sezon i przekazujące życzenia od UCI. Co ważne, w tym krótkim materiale właściwie po równo znalazło się miejsce dla każdej z kolarskich dyscyplin. Lokalnym władzom polecam wzięcie przykładu z “centrali” :)

2. Jak trenowało się w latach ’80 XXw.

Różnica jest zasadnicza. Hinault czy Kelly jeździli zupełnie inaczej niż Bardet czy Majka. A jak? GCN porównuje metody treningowe sprzed 30 lat ze współczesnymi:

3. Najpopularniejszy blog o kolarstwie to…

Tak, ten, który właśnie czytacie! W dorocznej, obszernej ankiecie MTB-XC.pl, którą wypełniło prawie 2000 osób z różnych środowisko rowerowo-kolarskich jako najczęściej czytany blog wskazaliście właśnie XOUTED! Prawie 20% dało rekordową liczbę głosów i sporą przewagę (ponad 100 głosów) nad kolejnymi. Co ważne, spada również liczba osób, które nie czytają kolarskich blogów w ogóle. Zatem, choć statystyki ruchu niekoniecznie to potwierdzają, mogę mówić, że XOUTED jest kolarskim blogiem nr1 w kraju :) Całe zestawienie znajdziecie tutaj. 

Related posts
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more
In mindIn sport

Czy kolarstwo jest gotowe na ściganie indoor?

Bez względu na to, czym zakończy się epidemia wirusa: kryzysem, rewolucją czy jeszcze większą dominacją najbogatszych korporacji, sport w końcu wróci. Rywalizacja online jest jedną z możliwości, pytanie tylko, czy kolarstwo jest na nią gotowe?
Read more
In sport

Jak mocny jest mocny amator?

Mistrzostwa Polski XCO były okazją by pochylić się nad poziomem sportowym polskich amatorów. Wniosek jest prosty: jeśli chcesz się ścigać z amatorami, musisz być zwierzęciem. Trasa na Kazurze Jak to mawiają ?warunki są takie same…
Read more