fbpx
Bez kategorii

Loverove 22.12.2016

Czwartkowe loverove z dobrymi wideo i dobrą wiadomością :)

1. Życzenia od UCI

„Sezonowe”, czyli świąteczne wideo podsumowujące sezon i przekazujące życzenia od UCI. Co ważne, w tym krótkim materiale właściwie po równo znalazło się miejsce dla każdej z kolarskich dyscyplin. Lokalnym władzom polecam wzięcie przykładu z „centrali” :)

2. Jak trenowało się w latach ’80 XXw.

Różnica jest zasadnicza. Hinault czy Kelly jeździli zupełnie inaczej niż Bardet czy Majka. A jak? GCN porównuje metody treningowe sprzed 30 lat ze współczesnymi:

3. Najpopularniejszy blog o kolarstwie to…

Tak, ten, który właśnie czytacie! W dorocznej, obszernej ankiecie MTB-XC.pl, którą wypełniło prawie 2000 osób z różnych środowisko rowerowo-kolarskich jako najczęściej czytany blog wskazaliście właśnie XOUTED! Prawie 20% dało rekordową liczbę głosów i sporą przewagę (ponad 100 głosów) nad kolejnymi. Co ważne, spada również liczba osób, które nie czytają kolarskich blogów w ogóle. Zatem, choć statystyki ruchu niekoniecznie to potwierdzają, mogę mówić, że XOUTED jest kolarskim blogiem nr1 w kraju :) Całe zestawienie znajdziecie tutaj. 

Related posts
In sportRecenzje

Cały sezon z AiTrainer

W sezonie 2021 trenowałem pod wirtualnym okiem algorytmów aplikacji AiTrainer. Realizacja planów treningowych układanych przez “wirtualnego” doradcę była ciekawym doświadczeniem i dała całkiem niezłe efekty.
Read more
In sport

Inpeak Trainer - jak się trenuje z planem układanym przez AI?

Czy da się trenować z planem układanym nie przez trenera a przez algorytm? Jak sprawdza się trening oparty o działanie AI? Testuję platformę treningową Inpeak Trainer i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami oraz efektami tego eksperymentu.
Read more
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more