fbpx

Loverove 19.12.2016

Poniedziałkowe loverove, specjalnie dla Was:

1. Michał Kwiatkowski w rajdówce

Firma Oponeo przygotowała film reklamowy, w którym trzech polskich kolarzy teamu Sky uczy się jeździć sportowymi samochodami. Michałowie: Kwiatkowski i Gołaś oraz Łukasz Wiśniowski poznają kolejne pojazdy, by zasiąść za kierownicą Skody Fabii R5. Zobaczcie sami:

Główną zaletą tej reklamy jest, że… powstała. To świetnie, że marka docenia potencjał marketingowy w nazwiskach i twarzach kolarzy. Poza tym niestety nie dostajemy nic specjalnego. I choć wiem, że Skoda to marka mocno związana z kolarstwem, nie rozumiem też dlaczego, skoro Team Sky jest sponsorowany przez Forda, naszych zawodników nie wsadzono do Fiesty R5. No ale to taki drobiazg. Tak czy inaczej, póki co to najciekawsza akcja reklamowa z udziałem polskich kolarzy. Zatem plus dla oponeo!

2. Włoski styl to teraz synonim obciachu…

Bardzo mi przykro, ale „euro pro” i „bycie Włochem” to najgorsze, na co teraz można się lansować. Niestety kolejny włoski zespół zawodowy pokazuje, że wraz z problemami finansowymi często idą w parze oszczędności i kompromisy estetyczne. Grupa Bardiani CSF, skądinąd dobry klub mający w składzie utalentowanych zawodników, pokazała właśnie strój na sezon 2017. Póki co zasługuje na „facepalm tygodnia” a sprawy nie ratuje nawet klasycznie czarny rower Cipolliniego:

3. Wicelider w nowym wydaniu

Portal naszosie.pl, numer dwa na rynku polskich portali kolarsko-rowerowych w zeszłym tygodniu odświeżył swój wygląd próbując nadążyć za panującymi trendami. Jest nieco bardziej czytelnie, choć, tak jak w przypadku większości rodzimych stron to raczej tylko lifting niż solidny redesign. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: