fbpx
loverove

Loverove 11.12.2016

Wybory, wybory i po wyborach. Loverove na poniedziałek specjalnie dla Was:

1. Pięć minut z nowym prezesem

Dariusz Banaszek w kilka godzin po wyborze na prezesa PZKol gościł w „Sportowej Sobocie” w Telewizji Publicznej. Zapowiedział, że jego głównym celem jako prezesa będą Igrzyska Olimpijskie w Tokio (2020r). Przygotowania miały wystartować już od niedzieli ;) A co poza tym? Zadłużenie względem Mostostalu, pomoc Ministerstwa Sportu, praca nad wizerunkiem, poszukiwanie sponsorów i profesjonalizacja pracy Związku. A do tego SMS specjalizująca się w kolarstwie górskim. Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj.

2. Stroje drużyn World Tour 2017

Jeszcze nie wszystkie, bo czekamy m.in. na Bora Hansgrohe i nowe wcielenie Orica BikeExchange (Z nowym dostawcą strojów, czyli Giordaną), ale te ekipy, które już zaprezentowały swoje koszulki na sezon 2017 możecie zobaczyć tutaj. Kto wypada najlepiej?

3. Pure nonsense dnia

Święty Mikołaj jeżdżąc na monocyklu gra motyw z „Gry o Tron” na płonących dudach. COOO!???

Related posts
In mind

Pumptrack przy każdym orliku?

Pora na zwrot polskiego kolarstwa w stronę bardziej dostępnego, tańszego, atrakcyjnego i przynoszącego więcej korzyści. Budujmy pumptracki!
Read more
In sportKlasyki

Wiosenny rant

Wiosna. Wiatr. Idealna pora, by ustawić wachlarz i zerwać rywali z koła. Rant to jednak nie tylko formacja w kolarskim peletonie, ale i klasyczna tyrada na określony temat. A tematów się uzbierało, oj uzbierało. Patriotyczna…
Read more
In sport

O czym nie pisałem w styczniu?

Początek roku to od kilku lat początek sezonu. Tak naprawdę angażuje nas tylko częściowo. Postanowiłem więc, razem z kolarzami kumulować siły i zebrać najważniejsze wydarzenia w jedną całość. Zatem przed Wami kolarskie wydarzenia stycznia, o…
Read more