fbpx
loverove

Loverove 28.11.2016

Zaczynamy tydzień z loverove :)

1. Puchar Świata CX w Zeven

Koniec listopada to czas, gdy w przełajach nie można już mówić o przypadkach. Pojedynek Van der Poela z Van Aertem na korzyść tego pierwszego. W pierwszej dwudziestce… 14 Belgów. Na zawody Pucharu Świata rozgrywane stosunkowo niedaleko, bo w niemieckim Zeven (ok 620km z Poznania, niewiele więcej niż z Krakowa do Gdańska) wybrało się kilku polskich juniorów, jednak pojechali bez rewelacji.

Wśród kobiet najlepsza była Sanne Cant, a jakże, Belgijka

2. Kolarstwo jeszcze bardziej ekskluzywne?

Po tym, gdy uberkorporacja LVMH skupiająca się na dobrach luksusowych, czyli Louis Vuitton Moët Hennessy, właściciel m.in. takich marek jak Tag Heuer, Dom Perignon, Louis Vouitton, Kenzo czy też kosmetyków Diora po tym, gdy ogłosiła zakup Pinarello przymierza się do przejęcia butikowej marki odzieży kolarskiej, Rapha. Czy to dobrze dla marki? Nie wiem. Czy to dobrze dla kolarstwa? Raczej tak. Tego typu przejęcia wskazują, że jazda na rowerze to już nie tylko „prosty sport dla prostych ludzi„, ale i styl życia, do którego warto aspirować.

3. Jak być bardziej „aero”?

Ekipa GCN w tunelu aerodynamicznym Zippa prezentuje, jak przyjąć aerodynamiczną pozycję na rowerze:

Related posts
loverove

Loverove 30.09.2015

Loverove na środę, jest na co popatrzeć :) 1. Prawdziwie designerski Kask Paul Smith, brytyjski projektant mody w kooperacji z marką Kask przygotował limitowaną edycję modelu Protone. Intrygujące malowanie „Tęczowy Gradient” prezentuje się imponująco. 2….
Read more
Casual

Czerń to nowa czerń

Kolarskie grupy zawodowe masowo zmieniają stroje z pstrokatych na bardziej eleganckie. Ciekawe tylko czemu spora część z nich wygląda tak samo a rozpoznawanie zawodników jadących w peletonie będzie w tym sezonie sporym wyzwaniem. Wśród drużyn…
Read more
loverove

L?verove 3.10.2014

Loverove na piąteczek. Nieco luźniej i popowo, ale dla równowagi na dole znajdziecie ciekawy tekst o finansach PZKol. 1. Kolarski Gaultier Znany projektant sięgnął po kolarskie inspiracje. Część jego nowej kolekcji wiosna/lato 2015 nawiązuje do…
Read more