fbpx
loverove

Loverove 24.11.2016

Czwartkowe loverove z nad wyraz „jakościowym contentem” o kolarstwie.

1. Amerykanka w Belgii

Kolejna odsłona „Strava Stories”, tym razem na zdjęciach poznajemy przygodę Elle Anderson z przełajowymi zawodami Koppenbergcross. Trzyma klimat. Jak zawsze ;)

2. Stare vs nowe

Czym się różni rower full suspension z 1992r od szczytu techniki 2016? GMBN prezentuje porównanie modeli Trek 9000 i Canyon Lux CF.

3. Ku pamięci

W najbliższą sobotę, z inicjatywy Leszka Sibilskiego i Wacława Skarula, zostanie odsłonięta tablica upamiętniająca kolarzy torowych, którzy zginęli 13 marca 1978 roku w katastrofie lotniczej w Bułgarii.


Z tej okazji polecam Wam kawał dobrego dziennikarstwa, czyli historię naszych torowców i tajemniczego wypadku opisaną przez Jakuba Zimocha z rowery.org

Related posts
In mind

Pumptrack przy każdym orliku?

Pora na zwrot polskiego kolarstwa w stronę bardziej dostępnego, tańszego, atrakcyjnego i przynoszącego więcej korzyści. Budujmy pumptracki!
Read more
In sport

Pierwszy sezon CCC w World Tourze

Dwudzieste miejsce w rankingu UCI i sześć zwycięstw to dorobek zespołu CCC w sezonie 2019. Przejęcie finansowania zespołu Jima Ochowicza przez Dariusza Miłka skróciło drogę do upragnionego startu polskiej drużyny w Tour de France. Pora więc na ocenę i podsumowanie tegorocznej przygody ekipy CCC w World Tourze.
Read more
In sport

Reset w PZKol

?Seksafera?, konflikt z ministerstwem, zwolnienie prominentnego działacza a w tle długi i odchodzący sponsorzy. Nowe wybory prezesa lub zarząd komisaryczny. Cokolwiek się wydarzy, Polski Związek Kolarski czekają poważne zmiany. Kwestię tożsamości ?byłego dyrektora sportowego, zwolnionego…
Read more