fbpx

Loverove 21.11.2016

Poniedziałkowe loverove z dobrym zestawem kolarskich newsów, specjalnie dla Was:

1. Emeryt dnia


Bartosz Huzarski, jeden z najbardziej doświadczonych, cenionych i lubianych polskich kolarzy zawodowych ogłosił zakończenie kariery. Specjalista wielokilometrowych ucieczek, nieoceniony pomocnik, ulubieniec kibiców. Jeden z pierwszych, „blogerów” kolarskich, chętnie dzielący się z fanami informacjami dotyczącymi swoich treningów, przebiegu wyścigów czy nawet wynikami badań wydolnościowych jeszcze w czasach, gdy mało który kolarz w ogóle miał swoją stronę internetową.

huzar-nogi

Do perfekcji opanował nie tylko jazdę w peletonie wielkich tourów, ale też korzystanie z „mediów społecznościowych”. Choć o jego polowaniu na wygranie etapu Touru, Giro lub Vuelty wiedzieli najwierniejsi fani, cały świat poznał „Huzara” dzięki temu zdjęciu, wykonanemu po jednym z pirenejskich etapów Tour de France 2014.

Po zakończeniu kariery kolarza wyczynowego Bartosz Huzarski planuje poświęcać czas swojej „Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego”, klubowi „KS Deichmann Abus MAT Sobótka” oraz projektowi „Huzar Bike Akademy”. A kto wie, czemu jeszcze…

2. Rowerowa planszówka!


Kolejny projekt gry planszowej osadzonej w realiach wyścigów rowerowych. Tym razem gra jest inspirowana „Little 500” znanym np. z filmu Breaking Away. Wydanie można wesprzeć kwotą $40, zatem przy obecnym kursie dolara to wcale nie jest mało. Dla fanów kolarstwa taka zabawka może być jednak bezcenna ;).

glory-gears

Więcej informacji o „Glory Gears” znajdziecie TUTAJ.

3. Mark Cavendish robi YMCA

Chwila przerwy w czasie wygranej rzutem na taśmę prze Marka Cavendisha i Bradleya Wigginsa „sześciodniówki” w Gandawie. „Cav” robi YMCA. Po prostu musisz to zobaczyć!


Opublikowano

w

przez

Tagi: