fbpx
loverove

Loverove 17.11.2016

Czwartkowe loverove z dobrym zestawem dla fanów kolarstwa. Zrób sobie przerwę na kawę i rowerową rozrywkę :)

1. Top 100 kolarzy sezonu 2016

top100

Zestawienie najlepszych zawodników i zawodniczek kończącego się roku. Pierwsza dziesiątka dość oczywista, ale warto prześledzić całość. Uważni czytelnicy znajdą też w zestawie Katarzynę Niewiadomą oraz Rafała Majkę.

2. Jaka to koszulka?


Czy rozpoznajesz te klasyczne stroje grup zawodowych?  To w nich jeździli Ullrich, Armstrong, Pantani, Cipollini i inni. Kiedyś marzenie każdego kolarza, dziś do kupienia na allegro lub w second-handzie za grosze ;)

3. Bardzo kolarskie plakaty

Micheal Harris w modny, minimalistyczny sposób prezentuje popularne czy też jak wolicie „kultowe” podjazdy na autorskich plakatach. Nie są tanie (20 funtów za sztukę), ale dość dekoracyjne, zatem w sam raz wpisują się w trend rowerowych prezentów mikołajowo-gwiazdkowych. Zobaczcie sami:

koppenberg mont-ventoux monte-grappa

 

 

Related posts
In sport

Ranking kolarskich mistrzów świata, edycja 2022

To był bardzo trudny rok dla Juliana Alaphilippe’a. Mistrz Świata 2021 zmagał się z chorobami a gdy tylko dochodził do wysokiej dyspozycji, upadał doznając poważnych kontuzji. Swój drugi sezon w tęczowej koszulce kończy z dwoma…
Read more
In sport

Ranking kolarskich mistrzów świata, edycja 2021.

Julian Alaphilippe kończy sezon spędzony w tęczowej koszulce z czterema zwycięstwami na koncie. Francuz prezentował nie tylko znakomitą dyspozycję, ale i niezwykłą charyzmę, która jest jego znakiem rozpoznawczym.
Read more
In sport

Ranking kolarskich mistrzów świata, edycja 2020

Mads Pedersen w najdziwniejszym, pandemicznym sezonie ścigał się zaledwie 48 dni. W tęczowej koszulce ominął go m.in. sezon wiosennych klasyków. Z tego powodu najnowsza edycja rankingu mistrzów świata nie oddaje w pełni możliwości kolarskiego czempiona.
Read more