loverove

Loverove 20.10.2016

Czwartkowe loverove: dobre zdjęcia, zabawne wideo i pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa rowerzystów. Enjoy!

1. Jedyny Amerykanin, który wygrał Tour de France

I to trzy razy. Przynajmniej tak obecnie wyglądają kroniki. Greg LeMond właśnie doczekał się biografii zatytułowanej “Greg LeMond: Yellow Jersey Racer”. Z tej okazji przyjrzyjcie się galerii zdjęć wybitnego kolarza, które są ilustracjami jego historii. Jest szansa, że przynajmniej części z nich nie znacie.

2. Ciężkie życie mistrza świata

Jeśli na imię masz “Wout”, koledzy z pracy mogą mieć problem z tym, jak się do ciebie zwracać. Mistrzowski viral przygotowany przez SRAMa:

3. Otwórz drzwi rowerzyście

A raczej sobie tak, by nie “zdjąć” rowerzysty z roweru gdy twoje szanowne Ty wysiada z auta. Jak? “Po holendersku”. Ma to jakiś sens:

Related posts
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
loverove

Długo wyczekiwany dzień

Kolarstwo wróciło! Choć nie wiem jak na dłuższą metę wyścigi będą rozgrywane w trawionej pandemią Europie, obejrzeliśmy świetne ściganie podczas Strade Bianche. I tym powinniśmy się cieszyć.
Read more
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more