fbpx
loverove

Loverove 20.10.2016

Czwartkowe loverove: dobre zdjęcia, zabawne wideo i pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa rowerzystów. Enjoy!

1. Jedyny Amerykanin, który wygrał Tour de France

I to trzy razy. Przynajmniej tak obecnie wyglądają kroniki. Greg LeMond właśnie doczekał się biografii zatytułowanej „Greg LeMond: Yellow Jersey Racer”. Z tej okazji przyjrzyjcie się galerii zdjęć wybitnego kolarza, które są ilustracjami jego historii. Jest szansa, że przynajmniej części z nich nie znacie.

2. Ciężkie życie mistrza świata

Jeśli na imię masz „Wout”, koledzy z pracy mogą mieć problem z tym, jak się do ciebie zwracać. Mistrzowski viral przygotowany przez SRAMa:

3. Otwórz drzwi rowerzyście

A raczej sobie tak, by nie „zdjąć” rowerzysty z roweru gdy twoje szanowne Ty wysiada z auta. Jak? „Po holendersku”. Ma to jakiś sens:

Related posts
Recenzje

Bikes vs Cars

Dokument z 2015r pokazuje jak światowe aglomeracje radzą sobie z zanieczyszczeniem powietrza, korkami i wypadkami w ruchu drogowym. Odpowiedzią na te problemy ma być (oczywiście) rower.
Read more
In sport

Czy Pidcock i MVDP zbawią kolarstwo górskie?

Rywalizacja Mathieu van der Poela i Toma Pidcocka ze sobą nawzajem, z Nino Schurterem, z Francuzami i Szwajcarami specjalizującymi się w XCO sprawia, że serca fanów cross country biją szybciej. Ale czy jest odpowiedzią na wyzwania, przed którymi stoi olimpijska odmiana kolarstwa górskiego?
Read more
In sportnatemat.pl

Nie dajmy sobie zabrać świetnej, kolarskiej wiosny

Afera bidonowa, zabroniona jazda w pozycji aerodynamicznej, odwołany Paryż-Roubaix i zamieszanie wokół przyszłości Petera Sagana tworzą szum, który zagłusza rewelacyjny początek kolarskiego sezonu 2021.  Embed from Getty Images Najlepsza wiosna od lat? Właściwie każdy wyścig,…
Read more