fbpx

Loverove 23.09.2016

Loverove na piątek. Z najlepszym newsem EVER!

1. Ten jedyny, „ostateczny” żel energetycznywinter_shandy_gel_01

Producent odżywek, firma Torq z okazji nadchodzącego sezonu zimowego ma w ofercie coś absolutnie specjalnego. Żel energetyczny przygotowany we współpracy z browarem Adnams. Krótko mówiąc: proszę państwa, mamy na rynku żel nie o smaku jakiś tam cytrusów czy truskaweczek, lecz solidnego „ale”. Czyli PIWA. Uwaga, seria jest limitowana. Jeśli chodzi o zawartość alkoholu, to tak, w żelu jest alkohol, natomiast by spożyć tyle, ile jest w dużym piwie, trzeba by zjeść 30 żeli.

2. Kierowca dnia

Pilotujący kolarzy na trasie Eneco Tour motocyklista nie dość, że stracił panowanie nad swoim pojazdem i o mało co nie potrącił zawodników, to następnie zostawił motor na jezdni a sam ukrył się w krzakach.


Tymczasem UCI, trudno stwierdzić czy pod wypływem tego wydarzenia czy ogólnie po wielu wypadkach z udziałem pojazdów kolumny wyścigu wprowadza nowe regulacje mające zwiększyć bezpieczeństwo kolarzy. Będą one zawierały m.in. usunięcie wysepek i innych elementów na co dzień zwiększających bezpieczeństwo ruchu drogowego na 1,5km przed metą, poprawę ustawienia barierek, zmianę motocykli na mniejsze i lżejsze oraz dopuszczanie do jazdy w kolumnie wyścigu tylko doświadczonych kierowców. Cóż, oby się udało.

3. Na przełaj przez Vegas

Inauguracja przełajowego Pucharu Świata w stolicy kasyn, kiczu oraz CSI w dwóch dynamicznych wideo. To co, przedłużamy sezon mtb, czy już przesiadamy się na przełajówki?


Opublikowano

w

przez

Tagi: