fbpx

Loverove 21.09.2016

Loverove na środę. Trochę później niż zazwyczaj, ale fajne. Enjoy!

1. Przejazd dnia

W sumie nie wiedziałem, że UCI „ogarnia” też takie zawody jak BMXowy freestyle. Tak czy inaczej jest oficjalny Puchar Świata, są zwycięzcy, punkty itd a to wszystko pod auspicjami naszej, szanownej federacji. Kluczowe jest jednak to, że owa UCI dzieli się tym faktem ze światem, dostarczając całkiem fajne materiały. I dzięki temu możemy zobaczyć finałowy przejazd zwycięzcy (Logan Martin z Australii) z finałowej rundy Pucharu Świata, która odbyła się w miniony weekend w kanadyjskim Edmonton. Fajne, relaksujące i jak zawsze przy takich okazjach pojawia się pytanie „jak on to robi” :)

2. Transfer dnia

Ekipa Bahrain – Merida rośnie w siłę. Zespół finansowany przez mającego kiepską opinię w środowisku działaczy na rzecz praw człowieka, księcia Nassera bin Hamad Al Khalifa sięgnął po Iona Izagirre. Zwycięzca Tour de Pologne 2015 to dobry czasowiec i solidny góral. Bask w ekipie Movistar był przede wszystkim pomocnikiem Alejandro Valverde i Nairo Quintany. Wygląda na to, że w zespole z Bahrainu powinien być jednym z liderów, dlatego też warto zwrócić uwagę na jego rozwój. To może być jeden z ważniejszych transferów tego sezonu. Oprócz Izagirre zespół pozyskał jeszcze solidnego pomocnika i czasowca, Ramunasa Navardauskasa oraz „górala” Tsgabu Grmay.

3. Powrót do korzeni

Czasem warto przypomnieć sobie podstawy. Zobacz, jak ćwiczyć zakręty, balans i skoki na rowerze górskim. Możesz to zrobić dosłownie wszędzie. Nawet w salonie ;)

PS

A wczesnym popołudniem nie zapomnijcie zajrzeć na bloga, bo mam dla Was przygotowany całkiem ciekawy wywiad! Stay tuned…


Opublikowano

w

przez

Tagi: