fbpx

Loverove 14.09.2016

Loverove na środę, specjalnie dla Was a w nim:

1. Te wspaniałe kobiety na swoich dziwnych rowerach


Denise Mueller pobiła kobiecy rekord prędkości na rowerze. Rozpędziła swój pojazd do 237,7km/h. Jest to możliwe na specjalnie przygotowanym rowerze jadącym za samochodem, tradycyjnie próby bicia rekordów prędkości podejmowane są na słonych równinach w stanie Utah. Wciąż to jest pewien rodzaj szaleństwa, zatem gratulacjeza odwagę!

Do pobicia „męskiego” rekordu Mueller brakuje niespełna 7km/h

2. Wyścigowy deadline

Jeśli organizujesz wyścig kolarski i chcesz wpisać go do kalendarza PZKol, pierwszy termin zgłoszeń mija 15.10. Tak, wiem, że to wcześnie, że budżety firm i samorządów niekoniecznie są jeszcze w stanie zagwarantować środki na następny rok, ale przynajmniej reguły są jasne. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

3. Gwiazda telewizji promuje rowery

To kampania jednego z producentów sprzętu (kiedyś bardziej znany, dziś nieco zapomniany Diamond Back), ale warte odnotowania jest to, że product placement nie jest szczególnie nachalny a sama idea spotu to promocja roweru jako takiego. Co więcej, amerykańska marka zatrudniła popularnego prezentera telewizyjnego, Billa Nye, znanego z prowadzenia programów popularnonaukowych. To tak, jakby u nas w reklamie, dajmy na to Krossa czy Rometu wystąpiła jedna z gwiazd TVNu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: