fbpx

Loverove 28.07.2016

Imponujące loverove specjalnie dla Was, imponującej grupy fanów na facebooku!

1. Team Sky znów pod presją

Wiadomo, że najbrdziej kłopotliwe pytania zadają dzieci. Po ten znany format sięgnął Team Sky gdy tylko Chris Froome trzeci raz założył żółtą koszulkę zwycięzcy Tour de France. Zobaczicie o co dzieciaki pytają Froome’a, Thomasa, Stannarda i ich szefa, Brailsforda. Jest i śmiesznie i żenująco zarazem ;)

2. But dnia

Sidi Shot, wciąż prototyp, ale niedługo pewnie zobaczymy go w sklepach. Chris Froome biegł w nich na szosie prowadzącej na Mont Ventoux, ale nie w tym rzecz. Również nie w tym, że buty mają wbudowaną całą masę opatentowanych systemów, są sztywne i lekkie. Ale uwaga! One świecią w ciemności! Zamiast kilku elementów, spora część powierzchni buta będzie widoczna po zmroku. Albo w tunelu. Albo w kopalni. Czy gdzie tam w nich pobiegniecie.

3. Rower dnia

Specialized Venge Vias. „Superrower”, zbudowany z myślą o aerodynamice. O jego wersji z hamulcami tarczowymi plotkowało się od dłuższego czasu, teraz możecie przyjrzeć się detalom. Teoretycznie „tarcze” w zawodowym peletonie wciąż są zabronione, ale nie wierzę, by przy takiej presji producentów sprzętu UCI długo wytrwała w tym postanowieniu. Szczegółową galerię nowego Specializeda znajdziecie tutaj. 

4. Liczba dnia

facebook-xouted-6000

JEST JUŻ WAS 6000!!! Wczoraj wieczorem kolejne osoby polubiły fanpage mojego bloga i liczba śledzących wpisy przekroczyła 6000. A to wszystko bez słit foci, bez testów sprzętu oraz porad pisanych pod wyszukiwarki. Sama „twarda” treść o kolarstwie. Wielkie dzięki za lojalność, i ciepłe słowa. Nieustająco będę się nadal starał dostarczać Wam najlepsze materiały, jakie tylko mogę!

PS Dla mnie to duża sprawa, ale w sumie to niecały 1% z tego, co ma Maffashion i 10% tego, co ma Tomek Tomczyk aka Jason Hunt aka Kominek.


Opublikowano

w

przez

Tagi: