fbpx

Loverove 12.07.2016

Wtorkowe loverove, jak codziennie sporo rowerowych newsów do przeglądnięcia. Miłego dnia!

1. Tour de Pologne – to już dziś!

Tak, dziś, nieco nietypowo, bo we wtorek startuje Tour de Pologne. Trasa jest klasyczna, obsada całkiem niezła, zatem zobaczmy zwiastun najważniejszej kolarskiej imprezy w kraju. A właściwie to na północ od Alp i na wschód od Renu :)

Największą gwiazdą Tour de Pologne 2016 jest Michał Kwiatkowski, którego Team Sky przywiózł bardzo mocny skład. Zobaczcie, co ubiegłoroczny Mistrz Świata ma do powiedzenia przed startem zawodów:

2. Dobre ujęcia z Beskidów

„Gwiazda Południa” to nowa etapówka w kalendarzu i na mapie polskim imprez mtb. Wyścig poprowadzony jest wymgającymi, beskidzkimi szlakami w rejonie Zawoi. Pierwszy, górski wyścig wielodniowy organizowany przez Zamana Group wygrał Rafał Nogowczyk. A tak wyglądała rywalizacja:

3. Pięć nowych modeli kasków debiutuje na TdF

Producenci sprzętu co roku podczas Wielkiej Pętli prezentują nowe modele sprzętu, zarówno prototypy jak i egzemplarze produkcyjne. W tym roku w peletonie znajdziemy aż cztery nowe kaski od światowych potentatów. Zobaczcie, co nowego w swoich kolekcjach będą mieli: Specialized, Giant, Bell i POC.

4. Dzień z mechanikami na Wielkiej Pętli


Świetny fotoreportaż prezentujący pracę mechaników drużyny Etixx-Quickstep podczas jednego z dni w czasie Tour de France. Klikamy w http://www.etixx-quickstep.com/en/gallery/show a następnie wybieramy #TDF2016: Our mechanics at work.

5.  Jak odpoczywają zawodowcy?

Dzień wolny w Tour de France wcale nie jest taki wolny. Bo i trzeba wyjść na przejażdżkę i udzielić wywiadów i spotkać się z fanami. Ostatecznie na odpoczynek nie zostaje za wiele czasu. Galerię z dnia przerwy w Wielkiej Pętli dostarcza cyclingtips. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: