loverove

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :)

1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach

Codzienna galeria z Wielkiej Pętli. Chyba nikt nie spodziewał się tak świetnej formy Marka Cavendisha. Brytyjczyk pisze historię kolarstwa, wspinając się na drugie miejsce pod względem liczby wygranych etapów w Tour de France. Do przeskoczenia został mu tylko Eddy Merckx. Cavendish ma na swoim koncie 29 zwycięstw, słynny “Kanibal” 34.

2. Zawiń owijkę w dwie minuty

Coś, co amatorom przysparza wielu problemów, profesjonalny mechanik teamu Ag2r robi w kilka chwil. Zawijanie owijki, lekcja 1, poziom zaawansowany:

3. Czego NIE robić jak zawodowcy?

Wszyscy chcemy być “Pro”, ale są jednak rzeczy, w których nie należy naśladować naszych idoli. Poradnik od GCN, z przymróżeniem oka, idealny na piątek:

4. Dobry custom, zły custom

Liderzy Tour de France często celebrują prowadzenie w klasyfikacji nie tylko koszulką i kolorowymi elementami stroju, ale też specjalnie na tę okazję przygotowanym rowerem. Zobaczcie przegląd najlepszych i najgorszych stylizacji ostatnich lat.

5. Pamiętajcie o Quizie

Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia możecie wysyłać zgłoszenia po dobrym rozwiązaniu testu wiedzy o Tour de France. Do wygrania licznik z limitowanej serii Kross2Rio a poza tym sporo dobrej zabawy w klasycznym “trivia quzie”. Pytania są różne: od historii przez anegdoty po kulinaria. To co? Do dzieła!

Related posts
Recenzje

The Plant-Based Cyclist, czyli kolarz roślinożerca.

Wydany przez GCN poradnik Nigela Mitchella to wartościowa pozycja dla wszystkich kolarzy, nie tylko tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z dietą roślinną.
Read more
loverove

Loverove 03.07.2017

Poniedziałkowe loverove z całą masą zdjęć i wideo z Tour de France. Kolarski karnawał nabiera rozpędu! 1.  Trzy rzeczy, które zapamiętamy po 2. etapie TdF 2017 Marcel Kittel jest pierwszym kolarzem, który wygrał etap Tour de…
Read more
Bez kategoriiloverove

Loverove 30.06.2017

Piątkowe loverove. Zalewa nas żółć ;) 1. Skoncentrowani lecz uśmiechnięci Photo gallery: 2017 Tour de France team presentation in Düsseldorf, by @kristoframon #TDF2017 https://t.co/iUVS0TZzom pic.twitter.com/mdXfjdqtBG — CyclingTips (@cyclingtips) June 30, 2017 Czyli galeria zdjęć z…
Read more