fbpx
loverove

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :)

1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach

Codzienna galeria z Wielkiej Pętli. Chyba nikt nie spodziewał się tak świetnej formy Marka Cavendisha. Brytyjczyk pisze historię kolarstwa, wspinając się na drugie miejsce pod względem liczby wygranych etapów w Tour de France. Do przeskoczenia został mu tylko Eddy Merckx. Cavendish ma na swoim koncie 29 zwycięstw, słynny „Kanibal” 34.

2. Zawiń owijkę w dwie minuty

Coś, co amatorom przysparza wielu problemów, profesjonalny mechanik teamu Ag2r robi w kilka chwil. Zawijanie owijki, lekcja 1, poziom zaawansowany:

3. Czego NIE robić jak zawodowcy?

Wszyscy chcemy być „Pro”, ale są jednak rzeczy, w których nie należy naśladować naszych idoli. Poradnik od GCN, z przymróżeniem oka, idealny na piątek:

4. Dobry custom, zły custom

Liderzy Tour de France często celebrują prowadzenie w klasyfikacji nie tylko koszulką i kolorowymi elementami stroju, ale też specjalnie na tę okazję przygotowanym rowerem. Zobaczcie przegląd najlepszych i najgorszych stylizacji ostatnich lat.

5. Pamiętajcie o Quizie

Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia możecie wysyłać zgłoszenia po dobrym rozwiązaniu testu wiedzy o Tour de France. Do wygrania licznik z limitowanej serii Kross2Rio a poza tym sporo dobrej zabawy w klasycznym „trivia quzie”. Pytania są różne: od historii przez anegdoty po kulinaria. To co? Do dzieła!

Related posts
Recenzje

Bikefitting. Zrób to sam.

TL;DR Ten kompleksowy poradnik samodzielnego bikefittingu to “must have” każdego świadomego rowerzysty.
Read more
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
Recenzje

The Plant-Based Cyclist, czyli kolarz roślinożerca.

Wydany przez GCN poradnik Nigela Mitchella to wartościowa pozycja dla wszystkich kolarzy, nie tylko tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z dietą roślinną.
Read more