fbpx

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :)

1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach

Codzienna galeria z Wielkiej Pętli. Chyba nikt nie spodziewał się tak świetnej formy Marka Cavendisha. Brytyjczyk pisze historię kolarstwa, wspinając się na drugie miejsce pod względem liczby wygranych etapów w Tour de France. Do przeskoczenia został mu tylko Eddy Merckx. Cavendish ma na swoim koncie 29 zwycięstw, słynny „Kanibal” 34.

2. Zawiń owijkę w dwie minuty

Coś, co amatorom przysparza wielu problemów, profesjonalny mechanik teamu Ag2r robi w kilka chwil. Zawijanie owijki, lekcja 1, poziom zaawansowany:

3. Czego NIE robić jak zawodowcy?

Wszyscy chcemy być „Pro”, ale są jednak rzeczy, w których nie należy naśladować naszych idoli. Poradnik od GCN, z przymróżeniem oka, idealny na piątek:

4. Dobry custom, zły custom

Liderzy Tour de France często celebrują prowadzenie w klasyfikacji nie tylko koszulką i kolorowymi elementami stroju, ale też specjalnie na tę okazję przygotowanym rowerem. Zobaczcie przegląd najlepszych i najgorszych stylizacji ostatnich lat.

5. Pamiętajcie o Quizie

Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia możecie wysyłać zgłoszenia po dobrym rozwiązaniu testu wiedzy o Tour de France. Do wygrania licznik z limitowanej serii Kross2Rio a poza tym sporo dobrej zabawy w klasycznym „trivia quzie”. Pytania są różne: od historii przez anegdoty po kulinaria. To co? Do dzieła!


Opublikowano

w

przez