fbpx
loverove

Loverove 06.07.2016

Loverove na środę, specjalnie dla Was:

1. Finisz „w trupa”

Jeśli uważacie, że rywalizacja kolarskich spritnerów nie jest godna uwagi, wczorajszy finisz powinien zmienić wasze zdanie o tej specjalizacji. Rewelacyjną rywalizację do ostatnich metrów wygrał Marcel Kittel, co kosztowało go bardzo, bardzo wiele energii. Zobaczcie sami, w jakim stanie znalazł się za linią mety:

A sam płaski etap oraz ostatnie metry z perspektywy peletonu wyglądały tak:

2. Niby płasko, ale ciekawie

tdfs4

Jeśli wideo to za mało, zdjęcia z czwartego etapu pokazują nie tylko wysiłek kolarzy, ale też wyciągają z krajobrazu środkowej Francji wszystko co najlepsze. 

3. Rower dnia – custom z klasą

W zatrzęsieniu „customowych” zdobień sprzętu zawodowców rzadko zdarza się coś tak ciekawego. Specialized Venge Marcela Kittela nie tylko dowiózł go do zwycięstwa na czwartym etapie Tour de France, ale oprócz tego jest jednym z najładniejszych rowerów w peletonie Wielkiej Pętli. Klasa! Zobaczcie sami pełną galerięt tutaj. 

4. Najładniejsze rowery Tour de France?

Dla mnie póki co wygrywa maszyna Marcela Kittela, ale jeśli macie jakieś swoje typy, tutaj znajdziecie przegląd najciekawszych sprzętów, jakie jadą w peletonie TdF. Który jest najciekawszy?

5. Puchar Polski w Skomielnej Białej – już w ten weekend

PP-Skomielna

Jedna z najciekawszych tras mtb xco w kraju, podobno od zeszłego roku została jeszcze udoskonalona. Piąta eliminacja tegorocznego Pucharu Polski to ostatni test przed mistrzostwami kraju. Jak zawsze w tym sezonie poza elitą naszego mtb na starcie staną mastersi, których klasyfikację generalną znajdziecie tutaj. Jeśli nie macie jeszcze planów na weekend, wyjazd do Skomielnej to dobry pomysł by zobaczyć, czym jest prawdziwe „Pure MTB”.

Related posts
loverove

Loverove 03.07.2017

Poniedziałkowe loverove z całą masą zdjęć i wideo z Tour de France. Kolarski karnawał nabiera rozpędu! 1.  Trzy rzeczy, które zapamiętamy po 2. etapie TdF 2017 Marcel Kittel jest pierwszym kolarzem, który wygrał etap Tour de…
Read more
Bez kategoriiloverove

Loverove 30.06.2017

Piątkowe loverove. Zalewa nas żółć ;) 1. Skoncentrowani lecz uśmiechnięci Photo gallery: 2017 Tour de France team presentation in Düsseldorf, by @kristoframon #TDF2017 https://t.co/iUVS0TZzom pic.twitter.com/mdXfjdqtBG — CyclingTips (@cyclingtips) June 30, 2017 Czyli galeria zdjęć z…
Read more
loverove

Loverove 22.05.2017

Poweekendowe loverove, specjalnie dla Was: 1. Kraksy i ataki w Bergamo Dynamiczna końcówka, ataki Jungelsa i Nibalego oraz kilka, przykrych kraks. Etap do Bergamo przyniósł spodziewane emocje, do tego w pięknej scenerii. Na finałowych kilometrach…
Read more