Casual

Co Ty wiesz o Tour de France?

Jeśli jest lipiec to mamy Tour de France. A jeśli mamy Tour de France to pora na Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o “Wielkiej Pętli” i wygraj fajną nagrodę.

Poprzednie zabawy przy okazji wiosennych klasyków i Giro d’Italia bardzo się Wam spodobały. Zatem specjalnie dla Was przygotowałem kolejną porcję pytań, tym razem o Tour de France. Tak jak poprzednio, jest trochę historii kolarstwa, anegdot i kulinariów. Bawcie się dobrze!

Tym razem do wygrania był licznik rowerowy z limitowanej serii Kross2Rio. Wygląda tak:

Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio

Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio

Jak się okazało, quiz wcale nie był łatwy, średni wynik to 58%, jednak ponad 50 osób przysłało kod, który wyświetlał się tym, którzy poprawnie uzyskali 9/10 lub 10/10. Losowanie przy użyciu random.org wskazało na…

Rafała Moczulskiego

Gratulacje, licznik wędruje do Ciebie!

Quiz oczywiście pozostaje aktywny, nawet, jeśli przegapiliście możliwość zdobycia nagrody, nadal możecie sprawdzić swoją wiedzę o TdF. Miłej zabawy!

Related posts
In sportWielkie Toury

Tour de France 2021 - daily vlogi#2

W czasie Tour de France 2021 codziennie przygotowuję dla Was komentarz do najważniejszych wydarzeń. Analizuję taktykę, tempo jazdy i moc kolarzy. Zobaczcie podsumowanie drugiego tygodnia wyścigu.
Read more
In sport

Jak i dlaczego porównywać czasy podjazdów?

Emocje związane z odbiorem kolarstwa na żywo są bezcenne. Jednak gdy przychodzi do dyskusji o dokonaniach naszych idoli, warto podeprzeć się faktami a nie własnym, głębokim przekonaniem.
Read more
In sport

Tour de France 2021 - daily vlogi#1

Codziennie wieczorem po etapie Tour de France komentuję dla Was najważniejsze wydarzenia na Wielkiej Pętli. Zobaczcie podsumowanie pierwszego tygodnia wyścigu.
Read more

1 Comment

Comments are closed.