fbpx
Casual

Co Ty wiesz o Tour de France?

Jeśli jest lipiec to mamy Tour de France. A jeśli mamy Tour de France to pora na Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o „Wielkiej Pętli” i wygraj fajną nagrodę.

Poprzednie zabawy przy okazji wiosennych klasyków i Giro d’Italia bardzo się Wam spodobały. Zatem specjalnie dla Was przygotowałem kolejną porcję pytań, tym razem o Tour de France. Tak jak poprzednio, jest trochę historii kolarstwa, anegdot i kulinariów. Bawcie się dobrze!

Tym razem do wygrania był licznik rowerowy z limitowanej serii Kross2Rio. Wygląda tak:

Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio

Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio

Jak się okazało, quiz wcale nie był łatwy, średni wynik to 58%, jednak ponad 50 osób przysłało kod, który wyświetlał się tym, którzy poprawnie uzyskali 9/10 lub 10/10. Losowanie przy użyciu random.org wskazało na…

Rafała Moczulskiego

Gratulacje, licznik wędruje do Ciebie!

Quiz oczywiście pozostaje aktywny, nawet, jeśli przegapiliście możliwość zdobycia nagrody, nadal możecie sprawdzić swoją wiedzę o TdF. Miłej zabawy!

Related posts
HerosiIn sportKlasyki

Top 11 zwycięstw Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to znakomity specjalista wyścigów klasycznych, oddany pomocnik zwycięzców Tour de France, niezastapiony w trudnych chwilach. Potrafi także wygrywać wymagające etapówki. Jego portfolio zawiera same cenne triumfy. Przeżyjmy to jeszcze raz i obejrzyjmy najważniejsze…
Read more
HerosiIn sport

Kolarz roku

Wynik nie mógł być inny. Nagrodę “Velo d’Or” dla najlepszego kolarza roku zdobył Tadej Pogacar. Bo któż inny?
Read more
In sport

Od sezonu do sezonu

Wraz z prezentacją Tour de France 2022, zmierzamy od podsumowania sezonu 2021: obfitującego w ekscytujące rekordy i wzruszające powroty do przewidywania wydarzeń w kolejnym roku. 
Read more

1 Comment

Comments are closed.