fbpx

Co Ty wiesz o Tour de France?

Jeśli jest lipiec to mamy Tour de France. A jeśli mamy Tour de France to pora na Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o „Wielkiej Pętli” i wygraj fajną nagrodę.

Poprzednie zabawy przy okazji wiosennych klasyków i Giro d’Italia bardzo się Wam spodobały. Zatem specjalnie dla Was przygotowałem kolejną porcję pytań, tym razem o Tour de France. Tak jak poprzednio, jest trochę historii kolarstwa, anegdot i kulinariów. Bawcie się dobrze!

Tym razem do wygrania był licznik rowerowy z limitowanej serii Kross2Rio. Wygląda tak:

Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio
Wygraj licznik z limitowanej serii Kross2Rio

Jak się okazało, quiz wcale nie był łatwy, średni wynik to 58%, jednak ponad 50 osób przysłało kod, który wyświetlał się tym, którzy poprawnie uzyskali 9/10 lub 10/10. Losowanie przy użyciu random.org wskazało na…

Rafała Moczulskiego

Gratulacje, licznik wędruje do Ciebie!

Quiz oczywiście pozostaje aktywny, nawet, jeśli przegapiliście możliwość zdobycia nagrody, nadal możecie sprawdzić swoją wiedzę o TdF. Miłej zabawy!


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Co Ty wiesz o Tour de France?”

  1. […] Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia możecie wysyłać zgłoszenia po dobrym rozwiązaniu testu wiedzy o Tour de France. Do wygrania licznik z limitowanej serii Kross2Rio a poza tym sporo dobrej zabawy w klasycznym „trivia quzie”. Pytania są różne: od historii przez anegdoty po kulinaria. To co? Do dzieła! […]