fbpx

Loverove 30.06.2016

Sporo wideo z eliminatorów na mistrzostwach świata w Novym Mescie, linki i zdjęcia o najnowszym Dura Ace oraz magiczny sposób na trenowanie podjazdów, gdy w okolicy nie ma podjazdów :) Enjoy.

1. XCE w skrócie

Szwajcarka Linda Indergand i Austriak Daniel Federspiel zdobyli w Novym Mescie złote medale w „Eliminatorze Cross Country”, czyli XCE. Marta Turoboś i Marceli Bogusławski zajęli dziesiąte lokaty, a jeśli uważacie, że „to tylko XCE”, to pamiętajcie, że „top10” na mistrzostwach świata to zawsze Top10 na Mistrzostwach Świata.

A teraz do rzeczy :) Zobaczcie onboard z finału mężczyzn:

kobiet:

Oraz powtórkę całej konkurencji:

2. „Ostateczna” grupa osprzętu szosowego?

Shimano Dura Ace R9100. Elektryka, hydraulika i pomiar mocy. Po angielsku możecie o niej przeczytać np w Cyclingtips, po polsku w bikeWorldzie. Najważniejsze nowości to oczywiście zintegrowany z korbą pomiar mocy, zsynchronizowane przednia z tylną elektryczne przerzutki, tylna przerzutka czerpiąca z doświadczeń mtb i konstrukcji „Shadow”, nowe, zaprojektowane od podstaw hydrauliczne hamulce tarczowe oraz kasety o rozpiętości 11-30z, wciąż jedensastobiegowe. A teraz, to co najważniejsze, sama esencja, czyli zdjęcia. Najlepsze dostarczyła ekipa GCN:

3. Trenuj podjazdy bez podjazdów

Jeśli nie masz w okolicy solidnej górki, możesz pobawić się w Justynę Kowalczyk i trenować siłę w taki sposób:


Opublikowano

w

przez

Tagi: