fbpx
loverove

Loverove 20.06.2016

Loverove na poniedziałek, leciemy z kolejnym tygodniem :)

1. Katarzyna Niewiadoma najlepsza w Giro del Trentino

Polska kolarka wygrała trzyetapowy wyścig kategorii 2.1 we włoskim Trydencie. Najpierw była najszybsza w górach, następnie wraz z koleżankami z grupy Rabo-Liv zwyciężyła w drużynowej jeździe na czas a następnie spokojnie obroniła pierwsze miejsce podczas etapu sprinterskiego. Welkie Gratulacje!!!

2. Wszystko, co robisz ze Stravą, ale wstydzisz się do tego przyznać

Jeździsz w kółko, gdy brakuje ci kilkuset metrów do 100km, czekasz na korzystny wiatr, by poprawić czas na segmentach, podglądasz, co robią inni… Tak, niewątpliwie Strava zmieniła życie wielu z nas. 

3. Jedz, żeby jechać

Bez paliwa długo nie pociągniesz. Żel, baton a może solidna owsianka na śniadanie? Co i kiedy przyswoić, żeby dostarczyć energii do organimu:

4. Aktualna klasyfikacja Pucharu Masters XCO

Jeśli przegapiliście, to zaktualizowaną klasyfikację generalną „Pucharu Masters XCO” po eliminacji w Wałbrzychu znajdziecie TUTAJ.

Related posts
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
HerosiIn sportKlasyki

Top 6 zwycięstw Katarzyny Niewiadomej

Jeśli ktoś zapyta was o najlepszych polskich kolarzy szosowych, jednym tchem obok Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki powinniście wymieniać Katarzynę Niewiadomą. A kto wie, może już wkrótce nie tylko obok, ale w pierwszej kolejności. Zawodniczka…
Read more
In mind

Kolarskie szowinistyczne świnie

Reakcje na każdą, najmniejszą nawet kontrowersję związaną z traktowaniem kobiet w kolarstwie pokazuje, jak bardzo jesteśmy konserwatywnym i patriarchalnym środowiskiem. Bieżące wydarzenia: kryzysik w mediach społecznościowych z udziałem lokalnego blogera i spora afera związana z…
Read more