loverove

Loverove 09.06.2016

Czwartkowe loverowe z dobrym zestawem specjalnie dla Was:

1. Dzień na wyścigu

Czyli jak wygląda praca za kulisami drużyny Giant Alpecin. W dwie minutki dowiemy się, co działo się na zapleczu jednego etapów Criterium du Dauphine. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię takie materiały:

2. Jak lepiej radzić sobie na długich podjazdach?

Poradnik dla szoswoców i dla maratończyków. Najważniejsze elementy wpływające na tempo wielominutowej jazdy pod górę:

3. Tajemnicza kolarka

the-secret-pro-kobieta

Do “The Secret Pro”, czyli zawodowca, który anonimowo dzieli się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji w peletonie dołącza jego koleżanka, która będzie informowała nas o tym, co słychać w wyścigach kobiet. No i muszę powiedzieć, że zaczyna “grubo”. Sprawdźcie sami.

Related posts
Recenzje

The Plant-Based Cyclist, czyli kolarz roślinożerca.

Wydany przez GCN poradnik Nigela Mitchella to wartościowa pozycja dla wszystkich kolarzy, nie tylko tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z dietą roślinną.
Read more
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more
In mindIn sport

Czy kolarstwo jest gotowe na ściganie indoor?

Bez względu na to, czym zakończy się epidemia wirusa: kryzysem, rewolucją czy jeszcze większą dominacją najbogatszych korporacji, sport w końcu wróci. Rywalizacja online jest jedną z możliwości, pytanie tylko, czy kolarstwo jest na nią gotowe?
Read more