loverove

Loverove 03.06.2016

Piątkowe loverove, trochę później, za to jakie fajne :)

1. Czym się różnisz od zawodowca?

Lubisz kawę? Wrzucasz fotki z treningów na instagrama? Masz swoje cele na sezon? To jest prawie jak zawodowiec. No właśnie. Prawie ;)

2. Czy to będzie najszybszy rower w Rio?

Brytyjczycy we współpracy z Cervelo przygotowali nową broń dla swoich torowców na Igrzyska w Rio. T5GB ma być najszybszym rowerem, jaki do tej pory jeździł po torach całego świata. Cóż, jak będzie, przekonamy się wkrótce, póki co można jedynie stwierdzić, że to naprawdę kawał solidnego rzemiosła i projektowania na najwyższym poziomie.

3. Jak skutecznie trenować?

Szkoda czasu na puste kilometry, zatem ten poradnik od GCN pomoże Wam ułożyć sensowny plan treningowy:

Related posts
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more
In mindIn sport

Czy kolarstwo jest gotowe na ściganie indoor?

Bez względu na to, czym zakończy się epidemia wirusa: kryzysem, rewolucją czy jeszcze większą dominacją najbogatszych korporacji, sport w końcu wróci. Rywalizacja online jest jedną z możliwości, pytanie tylko, czy kolarstwo jest na nią gotowe?
Read more
In sport

Jak mocny jest mocny amator?

Mistrzostwa Polski XCO były okazją by pochylić się nad poziomem sportowym polskich amatorów. Wniosek jest prosty: jeśli chcesz się ścigać z amatorami, musisz być zwierzęciem. Trasa na Kazurze Jak to mawiają ?warunki są takie same…
Read more