fbpx
loverove

Loverove 03.06.2016

Piątkowe loverove, trochę później, za to jakie fajne :)

1. Czym się różnisz od zawodowca?

Lubisz kawę? Wrzucasz fotki z treningów na instagrama? Masz swoje cele na sezon? To jest prawie jak zawodowiec. No właśnie. Prawie ;)

2. Czy to będzie najszybszy rower w Rio?

Brytyjczycy we współpracy z Cervelo przygotowali nową broń dla swoich torowców na Igrzyska w Rio. T5GB ma być najszybszym rowerem, jaki do tej pory jeździł po torach całego świata. Cóż, jak będzie, przekonamy się wkrótce, póki co można jedynie stwierdzić, że to naprawdę kawał solidnego rzemiosła i projektowania na najwyższym poziomie.

3. Jak skutecznie trenować?

Szkoda czasu na puste kilometry, zatem ten poradnik od GCN pomoże Wam ułożyć sensowny plan treningowy:

Related posts
In sportRecenzje

Cały sezon z AiTrainer

W sezonie 2021 trenowałem pod wirtualnym okiem algorytmów aplikacji AiTrainer. Realizacja planów treningowych układanych przez “wirtualnego” doradcę była ciekawym doświadczeniem i dała całkiem niezłe efekty.
Read more
In sport

Inpeak Trainer - jak się trenuje z planem układanym przez AI?

Czy da się trenować z planem układanym nie przez trenera a przez algorytm? Jak sprawdza się trening oparty o działanie AI? Testuję platformę treningową Inpeak Trainer i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami oraz efektami tego eksperymentu.
Read more
CasualIn mind

Jazda solo to styl życia

W sytuacji, w której samotna jazda stała się koniecznością, wielu kolarzy tęskni za grupowymi przejażdżkami. Tymczasem #ridesolo może być podyktowane nie przykrymi okolicznościami a osobistym, codziennym wyborem.
Read more