fbpx

Loverove 31.05.2016

Fajny zestaw rowerowych newsów: wideo i zdjęć do przejrzenia we wtorkowy poranek :)

1. Tak było w La Bresse

Maja Włoszczowska piąta, Kasia Solus-Miśkowicz 27. a Bartek Wawak 33 na Pucharze Świata XCO w La Bresse. Do tego ciekawa rywalizacja o zwycięstwo Juliena Absalona i Jolandy Neff. To wszystko w telegraficznym skrócie w dwóch wideo:

Ciekawostką i równie ważnym wydarzeniem co wyniki sportowe był fakt, że Nino Schurter, który w La Bresse walczył z defektami zaprezentował nowy rower. Szwajcar w sezonie olimpijskim testuje sprzęt nie na kołach 27,5″, na których osiągał największe sukcesy a na 29″:

2. Jak nie kibicować

Czyli czternaście przykładów przestrzegających przed tym, by emocje i obecność peletonu nie zmieniły cię w idiotę ;)

3. Co kolarz ma w kieszeni?

Wczoraj ekipa GCN zajrzała do „mussete”, czyli materiałowej torebki, którą zawodnicy odbierają w strefach bufetu, dziś rzut oka na to, co zawodnicy wożą w kieszonkach:

4. Wpadajcie do Tuchowa na Puchar Polski


Dobra, techniczna trasa, momentami dość ekscytująca, spore przewyższenie i szansa na konkretne ściganie. Tak jak inne eliminacje tegorocznego Pucharu Polski, tak i Tuchów jest otwarty dla Amatorów i Mastersów, więc można połączyć 2 w 1: własny start i kibicowanie czołowym zawodnikom i zawodniczkom w kraju. Możliwość zgłoszenia się oraz regulamin wraz z harmonogramem znajdziecie TUTAJ

PS. Dojazd do miejsca zawodów jest całkiem prosty, to zaledwie parę kilometrów na południe od Tarnowa, do którego z większości okolic jest teraz łatwo dotrzeć dzięki, póki co bezpłatnej na wschodnim odcinku, autostradzie A4.


Opublikowano

w

przez

Tagi: