fbpx

Loverove 11.05.2016

Loverove na środę: sprzętowo, trialowo, wyścigowe. Dobry zestaw by przywitać drugą część tygodnia

1. Będą tarczówki na Tour de France?

Specialized Venge Vias, Canyon Aeroad, Cannondale SuperSix Evo oraz Synapse to rowery używane przez teamy World Touru. Ich producenci mają już wkrótce pokazać wersje z hamulcami tarczowymi. Oprócz tego w sprzęt z „tarczówkami” być może zostanie wyposażona ekipa Pro Continental sponsorowana przez Fuji. Ramy i widelce przystosowane do mocowania zacisków takich hamulców, według road.cc zostały już certyfikowane przez UCI, która póki co zabrania używania „dysków” w wyścigach zawodowców.

2. Danny MacAskill – tęskniliście?

https://www.youtube.com/watch?v=8FNwzhfPCGw

Kooperacja szkockiego trialowca z Muc-Offem i uzdrowiskiem Aviemore Spring: bardzo przyjemna i relaksująca. I zdecydowanie milsza dla oka niż wulgarne w swojej dosadności popisy Vittorio Brumottiego.

3. A może Biała?

puchar-polski-biała

Druga odsłona Pucharu Polski XCO już w ten weekend. Rok temu eliminacja w Białej zyskała niezłe recenzje. Pamiętajcie, że w tym sezonie przy okazji Pucharu Polski mogą także startować Mastersi i Amatorzy. Zatem wpadajcie w sobotę do Białej. Więcej informacji znajdziecie na facebooku zawodów. A przy okazji: plakaty imprez mtb jakby co raz lepsze.


Opublikowano

w

przez

Tagi: