loverove

Loverove 09.05.2016

Poniedziałkowe loverove, korzystając z dnia przerwy w giro zaczynamy od…

1. W samą porę galeria z etapów 1-3

Tak, Cyclingtips staje na wysokości zadania i dostarcza nam smakowity zestaw zdjęć na poniedziałkowy poranek!

Zostaw na chwilę pracę i przenieś się na trasę pierwszego wielkiego touru sezonu. Klik!

2. Sprinter weekendu

Marcel Kittel póki co jest nie do zatrzymania. Jest najszybszy, ma najlepszą drużynę (w tym Łukasza Wiśniowskiego) a gdy przyspiesza… cóż, nikt nie jest w stanie utrzymać mu koła.

Drugi (pierwszy ze startu wspólnego) etap wygrał mimo przewagi “pociągu” drużyny FDJ:

A na trzecim zerwał z koła solidną paczkę znakomitych sprinterów:

Dzięki dobrze przejechanej czasówce oraz bonifikatom za zwycięstwa etapowe, Marcel Kittel dzień przerwy i przynajmniej pierwszy etap na włoskiej ziemi spędzi w różu:

Co ciekawe, Niemiec ma już na swoim koncie 4 wygrane etapy Giro d’Italia (2 poprzednie 2 lata temu), ale ani razu nie wygrał na terenie Włoch.

3. Bezprzewodowe Campagnolo

Wygląda na to, że włoski producent osprzętu pracuje nad kolejną ewolucją swoich elektrycznych przerzutek. W planach Campagnolo jest pozbycie się kabli i poprawa ergonomii. 

 

Related posts
Bez kategorii

Giro, Vuelta i polskie transfery w World Tourze

Intensywna końcówka pandemicznego sezonu ucieka przed złą pogodą i zaostrzającym się rygorem sanitarnym w Europie. Jest też sporo dobrych informacji z transferem Rafała Majki do drużyny UAE Team Emirates na czele.
Read more
Recenzje

Marco Pantani. Ostatni Podjazd.

W ogromie reporterskiej pracy, którą wykonał Matt Rendell opisując życie, karierę i śmierć Marco Pantaniego największą wartość mają te słowa, które nie przekonają nieprzekonanych, ale są wartością rzadko spotykaną w kolarskich mediach. Te, które boleśnie…
Read more
In sport

To było dobre Giro

Wyrównana rywalizacja, wzruszające zwycięstwa i niespodziewany triumfator. Mimo spokojnego startu i wielu płaskich etapów, Giro d?Italia 2019 było ciekawym wielkim tourem. Jak to Giro. Embed from Getty Images Pierwszy i ostatni raz Carapaza? Po Australijczykach…
Read more