fbpx
loverove

Loverove 09.05.2016

Poniedziałkowe loverove, korzystając z dnia przerwy w giro zaczynamy od…

1. W samą porę galeria z etapów 1-3

Tak, Cyclingtips staje na wysokości zadania i dostarcza nam smakowity zestaw zdjęć na poniedziałkowy poranek!

Zostaw na chwilę pracę i przenieś się na trasę pierwszego wielkiego touru sezonu. Klik!

2. Sprinter weekendu

Marcel Kittel póki co jest nie do zatrzymania. Jest najszybszy, ma najlepszą drużynę (w tym Łukasza Wiśniowskiego) a gdy przyspiesza… cóż, nikt nie jest w stanie utrzymać mu koła.

Drugi (pierwszy ze startu wspólnego) etap wygrał mimo przewagi „pociągu” drużyny FDJ:

A na trzecim zerwał z koła solidną paczkę znakomitych sprinterów:

Dzięki dobrze przejechanej czasówce oraz bonifikatom za zwycięstwa etapowe, Marcel Kittel dzień przerwy i przynajmniej pierwszy etap na włoskiej ziemi spędzi w różu:

Co ciekawe, Niemiec ma już na swoim koncie 4 wygrane etapy Giro d’Italia (2 poprzednie 2 lata temu), ale ani razu nie wygrał na terenie Włoch.

3. Bezprzewodowe Campagnolo

Wygląda na to, że włoski producent osprzętu pracuje nad kolejną ewolucją swoich elektrycznych przerzutek. W planach Campagnolo jest pozbycie się kabli i poprawa ergonomii. 

 

Related posts
In mindIn sport

Giro vs klimat

Trasa Giro d’Italia 2022 to ciekawa propozycja dla kolarzy o różnych specjalizacjach. Najbardziej zwraca uwagę jej układ, który powinien rozwiązać problemy pogodowe trapiące włoski tour w ostatnich latach. 
Read more
In sport

Giro d’Italia 2021, daily vlogi, część trzecia

Skuteczna obrona mimo problemów Egana Bernala, znakomita jazda Damiano Caruso i renesans Simona Yatesa oraz Joao Almeidy. Trzeci tydzień Giro d’Italia w pigułce codziennych podsumowań wideo.
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część druga

Dominacja Egana Bernala, trzy zwycięstwa kolarzy Qhubeka Assos, rekordy na podjazdach i paskudna pogoda. Zobacz podsumowanie drugiego tygodnia Giro d’Italia 2021.
Read more