fbpx

Loverove 06.05.2016

Loverove na piątek z zestawem fajnych newsów, specjalnie dla Was:

1. Prezentacja drużyn przed startem Giro d’Italia

Dzień przed wielkim tourem to zawsze oczekiwanie, ale i atmosfera święta. W Holandii zaprezentowano uczestników 99. Giro d’Italia. Galeria z tego wydarzenia w Cycling Weekly.

2. Czterdzieści lat minęło

chris-king-40th_kit

dla firmy Chris King. To jeden z tych producentów komponentów rowerowych, który jest wierny swoim przekonaniom i utrzymuje jakość swoich części na wysokim poziomie. Wyrazem konserwatyzmu, ale i przywiązania do tradycji jest specjalny zestaw na 40. urodziny, w którym możemy znaleźć np. klasyczne stery i wkręcany suport. Piasty mogą już być bardziej nowoczesne: pod tarcze i na sztywne osie. Wyposażony w ceramiczne łożyska zestaw, dodatkowo wzbogacony o przyrząd do ubijania kawy przed jej zaparzeniem w ekspresie jest wyceniony na niemal $2000.

3. Sztafeta na trzynastkę

Trzynasta lokata w wyścigu drużynowym na mistrzostwach Europy to nie jest szczyt marzeń, ale nasza ekipa była złożona z samych młodzieżowców i juniora. Dla kadrowiczów to cenne doświadczenie i kto wie, może dzięki temu ich losy już wkrótce potoczą się o wiele lepiej. Co ważne, jest dostępne wideo od naszej reprezentacji a to już samo w sobie jest „dobrą zmianą”:

Wygrali Szwajcarzy przed Francuzami i Niemcami.

4. Noś czapeczkę jak zawodowiec

W erze kasków tradycyjna czapeczka nie jest już tak popularna jak kiedyś, ale i tak nadal jest ważną częścią kolarskiego stroju. Gwiazdy peletonu radzą, jak sobie z nią poradzić:


Opublikowano

w

przez

Tagi: