Varia

Co Ty wiesz o Giro d’Italia?

Spanish rider Alberto Contador (R) of the Tinkoff-Saxo team wearing the pink jersey celebrates his winning of the 98th Giro d'Italia omn podium with the Italian rider Fabio Aru of the Astana Pro team, 31 May 2015. ANSA/DANIEL DAL ZENNARO

Pora na Quiz! Ten o wiosennych klasykach bardzo Wam się spodobał. Dlatego teraz przygotowałem kolejny zestaw pytań. Zgodnie z kalendarzem dotyczy on Giro d’Italia. Quiz ma średni poziom trudności, w sam raz, by dobrze się bawić.

Tak jak ostatnio, jest trochę geografii, kulinariów, dopingu, ale przede wszystkim to quiz o kolarstwie. Zatem do dzieła i bawcie się dobrze:

W quizie o Klasykach nagrodą był tylko mój wirtualny uścisk ręki. Tym razem, dzięki uprzejmości Carbon Workshop miałem dla Was coś bardziej fizycznego. Ci, którzy najlepiej odpowiedzieli na pytania (90% i więcej, na końcu znaleźli kod, który dawał szansę na wylosowanie carbonowego portfela zCARBONka.

Nagroda wygląda tak (nie zawiera karty ;) ):

Processed with VSCO with acg preset

Co Ty Wiesz o Giro d’Italia – wygraj zCARBONkę

Zgłoszenia mogliście przysyłać mailem do piątku 20.05.2016, do godz 23.59. A zwyciężyła…
Jesika Wojtanowicz
Gratuluję!

Zdjęcie okładkowe: materiały prasowe Giro d’Italia

Related posts
In sport

Giro d’Italia 2021, daily vlogi, część trzecia

Skuteczna obrona mimo problemów Egana Bernala, znakomita jazda Damiano Caruso i renesans Simona Yatesa oraz Joao Almeidy. Trzeci tydzień Giro d’Italia w pigułce codziennych podsumowań wideo.
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część druga

Dominacja Egana Bernala, trzy zwycięstwa kolarzy Qhubeka Assos, rekordy na podjazdach i paskudna pogoda. Zobacz podsumowanie drugiego tygodnia Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more