fbpx
loverove

Loverove 07.04.2016

Dzisiejsze loverove zaczynamy od łamiącej wiadomości, potem jest już tylko lepiej:

1. Powrót karty rowerowej?

zakaz-jazdy-rowerem

Czy ten dziwny dokument, który obecnie nie jest wymagany dla dorosłych chcących poruszać się rowerem po drogach publicznych znów będzie obowiązkowy? Pojawiają się pomysły, że może tak się stać. O sprawie pisze m.in. Gazeta Prawna, Gazeta.pl i Dziennik. Ze stanowiskiem organizacji Miasta Dla Rowerów możecie zapoznać się tutaj.

2. Mistrz świata – mistrz relaksu

Peter Sagan by wygrać Gandawa-Wevelgem i Ronde Van Vlaanderen zapewnie musi ciężko pracować na treningach, ale znamy go głównie z takich sytuacji:

3. Hydrauliczne przerzutki Rotora w praktyce

Hiszpańska marka prezentuje działający, teoretycznie równie efektywny co elektryczne propozycje Shimano, Campagnolo i SRAMA:

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
CasualRecenzje

Peter Sagan. Mój świat

Największa gwiazda współczesnego peletonu opowiada o swoim podejściu do kolarstwa. I do życia trochę też. Choć to wciąż ?sportowa biografia?, skutecznie wymyka się schematom obciążającym tego typu publikacje i dzięki temu pozytywnie zaskakuje. Gdy ?The…
Read more