fbpx
loverove

Loverove 01.04.2016

Loverove na piątek. Dobry zestaw by rowerowo zacząć weekend :)

1. Najważniejsze miejsca Ronde van Vlaanderen

oude-kwaremont

W tę niedzielę „Flandryjska Piękność” zostanie rozegrana po raz setny (po raz pierwszy dookoła Flandrii kolarze przejechali w 1913r, w przeciwieństwie do wielu wyścigów RVV rozgrywano także podczas II Wojny Światowej). W tej galerii możecie przyjrzeć się z bliska najważniejszym punktom trasy – charakterystycznym, brukowanym podjazdom.

2. Jeszcze bardziej dostępne tarczówki na szosę

tiagra-BR-RS405 tiagra-RS-ST405

Grupa Shimano Tiagra będzie wyposażona w nowe, hydrauliczne hamulce tarczowe. Czy to oznaczy, że przynajmniej kilku producentów zaoferuje w drugiej połowie sezonu rowery szosowe z takim systemem w cenie poniżej 1000?? Nowe klamkomanetki dostaną oznaczenie ST-RS405 zaś zaciski z mocowaniem „flat mount” BR-RS405.

3. Dziesięć rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz być kolarzem

Nie jeździj w majtkach pod spodenkami, jedz, pij i takie tam ;)

Related posts
Recenzje

Bikefitting. Zrób to sam.

TL;DR Ten kompleksowy poradnik samodzielnego bikefittingu to “must have” każdego świadomego rowerzysty.
Read more
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
Recenzje

The Plant-Based Cyclist, czyli kolarz roślinożerca.

Wydany przez GCN poradnik Nigela Mitchella to wartościowa pozycja dla wszystkich kolarzy, nie tylko tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z dietą roślinną.
Read more