loverove

Loverove 01.04.2016

Loverove na piątek. Dobry zestaw by rowerowo zacząć weekend :)

1. Najważniejsze miejsca Ronde van Vlaanderen

oude-kwaremont

W tę niedzielę “Flandryjska Piękność” zostanie rozegrana po raz setny (po raz pierwszy dookoła Flandrii kolarze przejechali w 1913r, w przeciwieństwie do wielu wyścigów RVV rozgrywano także podczas II Wojny Światowej). W tej galerii możecie przyjrzeć się z bliska najważniejszym punktom trasy – charakterystycznym, brukowanym podjazdom.

2. Jeszcze bardziej dostępne tarczówki na szosę

tiagra-BR-RS405 tiagra-RS-ST405

Grupa Shimano Tiagra będzie wyposażona w nowe, hydrauliczne hamulce tarczowe. Czy to oznaczy, że przynajmniej kilku producentów zaoferuje w drugiej połowie sezonu rowery szosowe z takim systemem w cenie poniżej 1000?? Nowe klamkomanetki dostaną oznaczenie ST-RS405 zaś zaciski z mocowaniem “flat mount” BR-RS405.

3. Dziesięć rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz być kolarzem

Nie jeździj w majtkach pod spodenkami, jedz, pij i takie tam ;)

Related posts
Recenzje

The Plant-Based Cyclist, czyli kolarz roślinożerca.

Wydany przez GCN poradnik Nigela Mitchella to wartościowa pozycja dla wszystkich kolarzy, nie tylko tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z dietą roślinną.
Read more
In sport

Poradnik sympatycznego kolarza

Zawody rowerowe wszyscy bierzemy na serio, ale mimo wszystko to wciąż – tylko i aż – forma spędzania wolnego czasu. Róbmy więc to w miłej atmosferze. Bo warto :) Jasne, czasem trafi się przykre indywiduum, które…
Read more
Casual

Jak umyć rower pod prysznicem lub w wannie

Mycie roweru w warunkach miejskich to spore wyzwanie. Jak sprawnie i względnie schludnie poradzić sobie z tą niezbędną czynnością nie narażając się na straty moralne i gniew bliskich? Optymalna sytuacja to garaż, wąż z wodą,…
Read more