Klasykiloverove

Loverove 24.03.2016

Czwartkowe loverove w klimacie klasyków północy

1. Ścigały się mimo bomb

Mimo zamachów w Brukseli organizatorzy postanowili rozegrać wyścigi “Dwars Door Vlaanderen”. Przed południem ścigały się kobiety. Galerię z tego wyścigu znajdziecie tutaj.

2. Jak radzić sobie z bocznym wiatrem

czyli kolejna cenna lekcja od GCN:

3. Już był w ogródku…

już witał się z gąską i już był przekonany, że wygrał Dwars Door Vlaanderen. Kto? Bryan Coquard. Francuski sprinter jeszcze niedawno leczył złamaną na treningu łopatkę a wczoraj był o włos wygrania belgijskiego klasyku. Gdyby tylko utrzymał nerwy na wodzy i przedwcześnie nie uwierzył w zwycięstwo. Tym, który go pokonał i jechał do końca był Jens Debusschere.

4. Sagan-dowcipniś, odcinek 4453632

Pamiętacie kontrowersyjną fryzurę mistrza świata? Cóż, jak można się było domyślić, był to element kampanii reklamowej T-Mobile.

S4GAN u kaderníkaPozri sa, ako to dopadne, keď sa Peťo Sagan konečne vyberie ku kaderníkovi! :)

Posted by Telekom SK on Wednesday, 23 March 2016

 

Related posts
In sport

Strade Bianche - Kolarskie Success Story

Jeśli jeszcze nie wsiedliście to “hype trainu” jadącego do Sieny, to właśnie teraz macie ostatnią szansę. Strade Bianche to prawdopodobnie historia największego sukcesu we współczesnym kolarstwie: budowy marki, legendy i prestiżu w ekspresowym tempie.  Włosi…
Read more
loverove

Długo wyczekiwany dzień

Kolarstwo wróciło! Choć nie wiem jak na dłuższą metę wyścigi będą rozgrywane w trawionej pandemią Europie, obejrzeliśmy świetne ściganie podczas Strade Bianche. I tym powinniśmy się cieszyć.
Read more
HerosiIn sportKlasyki

Top 6 zwycięstw Katarzyny Niewiadomej

Jeśli ktoś zapyta was o najlepszych polskich kolarzy szosowych, jednym tchem obok Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki powinniście wymieniać Katarzynę Niewiadomą. A kto wie, może już wkrótce nie tylko obok, ale w pierwszej kolejności. Zawodniczka…
Read more