fbpx
loverove

Loverove 03.03.2016

Medalowe loverove a z każdym kolejnym punktem atmosfera jest coraz weselsza :)

1. Srebrna Małgorzata Wojtyra

Wicemistrzostwo świata w wyścigu indywidualnym na dochodzenie to wielkie osiągnięcie reprezentantki Polski. Małgorzata Wojtyra zasłużyła sobie nawet na wzmiankę na stronie głównej gazeta.pl
malgorzata-wojtyra-srebro

Finał z Australijką Rebeką Wiasak wyglądał tak:

2. Piwny wynalazek dnia

Kibicowanie kolarzom torowym bez piwka? Czemu nie. Ale czemu nie z piwkiem. Podczas mistrzostw świata w Londynie można łatwo przenieść więcej kufli, dzięki innowacyjnym uchwytom. Genialne w swojej prostocie!

3. Fryzura dnia

Peter Sagan pozbył się połowy włosów z głowy:

Nie do końca wiadomo, co mistrz świata miał na myśli. Więcej zdjęć z wizyty Petera Sagana u bratysławskiego  fryzjera znajdziecie tutaj.

Related posts
In mind

Pumptrack przy każdym orliku?

Pora na zwrot polskiego kolarstwa w stronę bardziej dostępnego, tańszego, atrakcyjnego i przynoszącego więcej korzyści. Budujmy pumptracki!
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more