fbpx

Loverove 26.02.2016

Loverove na piątek, punktualne, aktualne i w ogóle fajne ;)

1. Kup sobie wycieczkę na biegun południowy

Za jedyne $70000 (siedemdziesiąt tysięcy dolarów) możesz pojechać fatbikiem na biegun południowy. Cała impreza zamknie się w 18 dniach, cena zawiera kilkudniowe przygotowanie w Chile, wypożyczenie rowerów, przelot na Antarktydę i wyżywienie. Zimowe buty musisz kupić sam(a). Żądni wrażeń i unikatowych zdjęć na instagrama będą na miejscu pokonywali ok. 20km dziennie. Z samego bieguna zabierze ich samolot.

2. Napęd 1×11 w ekonomicznych szosówkach i przełajówkach?

SRAM zdecydowanie przeszedł do ofensywy. Po górskiej grupie NX, teraz prezentuje Apexa, swoją najtańszą grupę szosową w wersji 1×11. O ile w przypadku napędów mtb argumentem dla takiego systemu jest użyteczność, o tyle na szosie producent zakłada, że nowi użytkownicy są idiotami i dwie manetki są dla nich zbyt skomplikowane. Niewątpliwym pozytywem są hydrauliczne tarczówki. Ich obecność w jednej z najtańszych grup może realnie zwiększyć popularność tego rozwiązania. Apex 1 będzie dostępny od czerwca.

3. Pięć porad, jak poprawić jakość swojego kolarstwa

Global Cycling Network po zimowym zastoju znów zaczynają dostarczać fajnych materiałów. Tym razem pięć użytecznych porad, jak niewielkim kosztem poprawić swoją formę:


Opublikowano

w

przez

Tagi: