fbpx
loverove

Loverove 23.02.2016

Loverove na wtorek: dobry plakat, doniesienia z „bike biznesu” i sposób na relaks przed wyścigiem.

1. Plakat dnia

Tro Bro Leon to jeden z tych „wariackich” wyścigów, gdzie szosowcy omijają szosy szerokim łukiem. Trasa zawodów wiedzie częściowo polnymi drogami w Bretanii. Prosiak jest tradycyjną nagrodą dla najlepszego Bretończyka w tym wyścigu.

2. Przejęcie dnia

Amer Sports, korporacja będąca właścicielem takich marek jak: Salomon, Wilson, Atomic, oraz, co ważne z naszego punktu widzenia: Mavic czy Suunto do swojego portfolio dołączy specjalistów od kompozytów, czyli Enve. Amerykański producent znany z jednych z najlepszych na rynku karbonowych obręczy zostanie kupiony za 50 milionów dolarów.

3. Mark Cavendish vs kostka rubika

1’50” i gotowe. Spędzając tyle czasu w podróży i pokojach hotelowych można dojść do perfekcji!

Related posts
In sport

Poniedziałkowy skrót#34

Rekord godzinny, wyścigi na Półwyspie Arabskim, niezły początek sezonu CCC Sprandi Polkowice i nieustająca walka o równouprawnienie. Do tego ciekawe plany Bartosza Huzarskiego i prośba o głosowanie w plebiscycie Blog Roku. Poniedziałkowy skrót to jedyna…
Read more
In sport

Poniedziałkowy Skrót #32

Mark Cavendish wygrywa na torze, Kevin Pauwels w przełajach, do tego Andy Schleck wygrywający Tour de France w Pałacu Elizejskim i drużyna Astany niepewna swojej przyszłości. Poniedziałkowy skrót gotowy. Zobacz, co ciekawego wydarzyło się w…
Read more
In sport

Tour w skrócie

Tłumy przy trasie, kraksa Cavendisha i żółta koszulka dla Nibalego. Tour de France w Wielkiej Brytanii wystartował z rozmachem. Ironia losu Mark Cavendish miał wygrać etap do Harrogate i zdobyć choćby na kilkanaście godzin żółtą koszulkę….
Read more