fbpx
loverove

Loverove 18.02.2016

Dobry zestaw rowerowych newsów zaczynamy od porcji golizny. A co :)

1.Super Mario jest zawsze super. Nawet na emeryturze

Być może kiedyś Peter Sagan dorówna Mario Cipolliniemu pod wieloma względami. Póki co to jednak „Super Mario” pozostaje największą gwiazdą, nawet jeśli zawodową karierę zakończył osiem lat temu. Gdy włoski sprinter został poddany krytyce za jazdę na treningu bez kasku

Pedalare in Versila !Oggi ho pedalato con la Nk1k ….Sensazioni e percezioni particolari con questa bici …..Non…

Posted by Mario Cipollini on Saturday, 6 February 2016

udowodnił, że potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo, nawet na trenażerze:

Indor training …..Dedicato a tutti i „giuridici” che commentano le mie foto !Ho messo il casco anche sui rulli !Sono grato ai vostri consigli riguardo la mia tutela !

Posted by Mario Cipollini on Wednesday, 17 February 2016

2. Pięć sposobów by być lepszym kolarzem

No dobra, i tak nikt z nas nie będzie tak fajny jak kiedykolwiek był Mario. Ale za to po prostu można popracować nad sobą i stać się lepszym kolarzem. Poradnik od GCN zawsze mile widziany:

3. Każda przejażdżka to „Coffee Ride”

Czyli zawodnicy grupy Trek-Segafredo w reklamie kawy. Wydawałoby się, że to proste: jeśli jesteś sponsorem grupy kolarskiej, to wykorzystujesz ten fakt w swojej komunikacji marketingowej. Pytanie więc, dlaczego jest tak niewiele reklam z kolarzami?

Related posts
In sport

Sponsor ma znaczenie

Świat sportu od dekad akceptuje brudne pieniądze w imię… no właśnie, w imię czego? To czas na odwrót od sponsorów z krajów autorytarnych.
Read more
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
In sport

Czy Ineos Grenadier zmieni kolarstwo?

Wykorzystanie drużyny kolarskiej do promocji nowej marki samochodu to ciekawe ćwiczenie, które zaplanował sobie koncern Ineos. Czy sponsor, który faktycznie chce coś zareklamować przy pomocy największych gwiazd pomoże zmienić ten sport?
Read more