fbpx
Varia

Zimowy Instagram

W zimowych rękawiczkach niezbyt łatwo robi się zdjęcia telefonem. W czasie jazdy. O świcie. Ale jakoś daję radę.

Na Instagramie możecie zacząć mnie śledzić klikając tutaj:

Instagram

Przegląd moich okołorowerowych słit foci z ostatnich tygodni zacznę od wschodów słońca. Gdy dzień jest krótki, czasem można załapać się na wyjątkowe przedstawienie:

To na szosie. Bo gdy spadł śnieg, przesiadłem się na rower mtb. Kilkanaście śnieżnych i mroźnych dni to w sam raz, by zima nie zbrzydła:

Bywało też ponuro, co akurat ma tę zaletę, że prezentuje się dość malowniczo:

Bez względu na pogodę, jest jedna postać, która ma w sobie zawsze bardzo dużo entuzjazmu i czeka by tylko wyskoczyć na chwilę do lasu:

A jak tam Wasza rowerowa zima?

Related posts
loverove

Loverove 15.02.2016

Zacznij nowy tydzień od przejrzenia zestawu rowerowych newsów :) 1. Bohater weekendu Mark Cavendish pomaga zmienić dętce przypadkowo spotkanej rowerzystce: https://twitter.com/zahradamji/status/698873569405726721 2. Co ty wiesz o wiosennych klasykach? Quiz z wiedzy o najważniejszych wyścigach wiosny….
Read more
Casual

Jakby co, to jestem też na Instagramie #2

Od kilku miesięcy znów aktywnie korzystam z Instagrama. Ostatni przegląd przygotowałem parę tygodni temu, zatem rzućcie okiem co fajnego udało mi się zrobić podczas „offseasonu”. Im gorzej tym lepiej Wygląda na to, że im gorsze…
Read more
Casual

Jakby co, to mam też konto na Instagramie

Kilka miesięcy temu reaktywowałem mój instagram. To było dość proste – wystarczyło zmienić telefon na taki, który ma niezupełnie porysowany obiektyw. Cóż, wożenie komórki w kieszonce koszulki rowerowej jest mordercze dla elektroniki, jakkolwiek odporna w założeniu…
Read more