fbpx
loverove

Loverove 15.01.2016

Piątkowe loverove, jak zawsze bardziej rozrywkowe a do tego zakończone pozytywnymi informacjami z kręgów administracji:

1. (s)koczek dnia

Peter Sagan nauczył się wskakiwać na piłkę. Kto próbował, ten wie, że to nie jest takie proste. W całej sprawie kluczowa jest jednak fryzura mistrza świata, przypominająca fitnessową stylówę z lat ’80 ;)

I finally learned it, now I’m in next level. Just a little strength and coordination is needed for such skill. Can you do it?Konečne som sa to naučil a dostal sa na vyššiu úroveň. Na tento cvik stačí len trochu sily a kordinácie. Dokážete to?

Posted by Peter Sagan on Wednesday, 13 January 2016

2. Przysiady do porzygu

Przysiady ze sztangą. Pięciominutowa próba z obciążeniem równym masie ciała. Do zawodów stanęło pięciu zawodników: mistrz świata, mistrz Europy i mistrz Berlina w trójboju siłowym, strongman oraz znany z monstrualnych ud kolarz torowy Robert Forsterman. Zgodnie z przewidywaniami, pierwszy odpadł „strongman”. A jak poszło kolarzowi?

3. Z wizytą u Campagnolo

Podia.cc po raz kolejny zaskakuje ciekawym i wysmakowanym wideo. Tym razem to nie rowerowa przygoda na szosie a wizyta w fabryce Campagnolo. Poczujcie się jak w Ulicy Sezamkowej:

4. Dobra zmiana w sporcie?

Póki co tylko zajawki z twittera, ale wygląda na to, że nowy Minister Sportu, Witold Bańka zabrał się do solidnej i konstruktywnej pracy. Anonsuje „Narodową Bazę Talentów”, czyli system który ma pomóc identyfikować zdolne organizmy:

Minister zapowiada również program wsparcia dla mniejszych klubów:

Brzmi to na tyle ciekawie, że zamierzam śledzić sprawę, bo sama zapowiedź ma całkiem optymistyczny wymiar. Póki co można przeczytać bardzo wstępną zapowiedź na stronie p. Premier Beaty Szydło.

Related posts
In sportRecenzje

Cały sezon z AiTrainer

W sezonie 2021 trenowałem pod wirtualnym okiem algorytmów aplikacji AiTrainer. Realizacja planów treningowych układanych przez “wirtualnego” doradcę była ciekawym doświadczeniem i dała całkiem niezłe efekty.
Read more
In sport

Inpeak Trainer - jak się trenuje z planem układanym przez AI?

Czy da się trenować z planem układanym nie przez trenera a przez algorytm? Jak sprawdza się trening oparty o działanie AI? Testuję platformę treningową Inpeak Trainer i dzielę się z Wami swoimi wrażeniami oraz efektami tego eksperymentu.
Read more
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more