fbpx

Loverove 06.01.2016

Loverove w dzień świąteczny. Niespodzianka? Cóż :) Zanim wyjdziecie na rower, codzienne ciekawostki specjalnie dla Was:

1. Rafał Majka gwiazdą 2016?

Europejscy Eksperci Eurosportu (w skrócie EEE ;) ) typują dziesięć postaci sportu, które zabłysną pełnym blaskiem w 2016. Obok reprezentantów F1 (Max Vertstappen) czy pływania (Ben Proud) znalazło się miejsce dla Rafała Majki. Pełne zestawienie znajdziecie tutaj.

2. Gdy za oknem śnieg…

…przenieśmy się do australijskiej zatoki Port Philip, gdzie rozgrywane są kryteria serii „Bay Classic Series”. Palmy, kolarze ubrani na krótko i entuzjastyczni kibice w galerii CyclingTips.

3. Gdy za oknem mróz…

…to czy i jak powinno się trenować na zewnątrz? Przeczytajcie, co w tym temacie ma do powiedzenia Robert Banach, zwłaszcza, że ma rację :)

http://banachbrothers.pl/index.php/17-aktualnosci-wyroznione/316-niska-temperatura-a-trening-sportowySłów kilka na temat treningu sportowego w niskich temperaturach powietrza. Posted by banachbrothers on Tuesday, 5 January 2016


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Loverove 06.01.2016”

  1. […] Jeśli uważacie, że użycie takiego zamiennika to zły pomysł, to weźcie przykład z najlepszych. Całe szczęście mamy social media a czołowi kolarze dzielą się z nami wrażeniami z treningów. Ostatnio np. Maja Włoszczowska zamiast marznąć na rowerze poszła w góry i nie sądzę, by wyszła na tym źle. Wielu kolarzy zimą biega na nartach, chodzi na rakietach albo buduje wydolność na skiturach. Bardzo sensownie napisał o tym niedawno Robert Banach, którego linkowałem w jednym z wydań Loverove. […]