fbpx
loverove

Loverove 04.01.2016

Trzydniowy odpoczynek od loverove, czas więc ruszać z nowym:

1. Noworoczne koszulki

Kolarze, którzy już od kilku tygodni trenowali na zgrupowaniach nowych ekip, dopiero w piątek mogli oficjalnie pokazać się w nowych strojach. Bohaterowie najgłośniejszych transferów prezentują się tak:

Kwiato:

Marczyński:

Landa i Intxausi:

Mark Cavendish jeszcze się nie zaprezentował, ale team Dimension Data pokazał swoje stroje:

Dan Martin:

Richie Porte:

2. Sagan sobotniego Topinamburu

Peter Sagan po raz kolejny po znajomości występuje w reklamie syropu z topinamburu. Tym razem parafrazuje scenę z musicalu Grease. To zdecydowanie kolarski viral minionego weekendu:

3. Przyjdą po nas wszystkich

Drogi kolarzu i rowerzysto. Nie od dziś wiadomo, że jako cykliści mamy przesrane, ale jeśli do tego szanujesz zwierzątka, to czym prędzej się pakuj.

 

Trudno uwierzyć, że polski minister spraw zagranicznych naprawdę powiedział to wszystko…

Posted by Newsweek Polska on Sunday, 3 January 2016

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
CasualRecenzje

Peter Sagan. Mój świat

Największa gwiazda współczesnego peletonu opowiada o swoim podejściu do kolarstwa. I do życia trochę też. Choć to wciąż ?sportowa biografia?, skutecznie wymyka się schematom obciążającym tego typu publikacje i dzięki temu pozytywnie zaskakuje. Gdy ?The…
Read more