fbpx
loverove

Loverove 18.12.2015

Piątkowe loverove, siłowo, rozrywkowo, konsumpcyjne :)

1. Niby takie chuchro…

…a zobacz, jak macha hantlami. Nairo Quintana postanowił nieco wzmocnić „górę”, zapewne by lepiej kontrolować rower w kluczowych momentach Tour de France.

A jak tam wygląda Wasza praca na siłowni?

2. Top 10 wideo z Peterem Saganem

Mistrz świata ze Słowacji i grupy Olega Tinkowa jest prawdziwą gwiazdą i regularnie „viraluje” kolarskie internety. Wybór najlepszych wideo z jego udziałem znajdziecie w tym zestawieniu od Cyclingnews. Z pewnością brakuje w nim jednego, czyli mistrzowskiego zjazdu Sagana z Col de Manse:

3. Rowerowe Star Wars

Przegląd rowerowego sprzętu z akcentami gwiezdnych wojen. Część już mogliście tutaj zobaczyć w osobnych wpisach, część propozycji jest całkiem nowa. Większość z nich można kupić wysyłkowo. Od kasków, przez koszulki po dzwonek i kompletny rower dziecięcy.

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
CasualRecenzje

Peter Sagan. Mój świat

Największa gwiazda współczesnego peletonu opowiada o swoim podejściu do kolarstwa. I do życia trochę też. Choć to wciąż ?sportowa biografia?, skutecznie wymyka się schematom obciążającym tego typu publikacje i dzięki temu pozytywnie zaskakuje. Gdy ?The…
Read more