fbpx

Loverove 14.12.2015

Nowy tydzień, nowe loverove. Zaczynajmy:

1. Koszulka dnia

Kolejny zespół poważnie zmienia swój wizerunek. Rosyjska Katiusza już nie będzie straszyła świata wizerunkiem Kremla i dziwnymi maziami. Nowa identyfikacja wizualna to zupełnie nowe logo (moim zdaniem nieudane), typografia, strój i strona www. Zmianie towarzyszy także wprowadzenie sloganu zespołu, który brzmi: „We Are Heroes”.

2. Zniechęcenie sezonu (albo i nie?)

Oleg Tinkow zapowiedział, że rok 2016 będzie ostatnim, w którym będzie sponsorował i prowadził grupę kolarską. Choć jest pasjonatem, przede wszystkim prowadzi biznes. Jego firma osiągnęła już cele marketingowe przy pomocy sportu, od 2017r będzie przeznaczać budżet na reklamy telewizyjne.  Do tego Tinkowowi nie udało się zmienić kolarstwa tak, jak tego oczekiwał. Nie bez znaczenia jest również trudna sytuacja gospodarcza w Rosji. Czy i w jaki sposób Tinkow wycofa się z kolarstwa będziemy tak naprawdę wiedzieć dopiero za rok. Z nim nigdy nic nie wiadomo.

3. Maja nie składa broni

Do poczytania w niedzielny poranek to i owo o minionym oraz nadchodzącym sezonie. Posted by Maja Włoszczowska on Saturday, 12 December 2015
Maja Włoszczowska niewątpliwie należy do grona kandydatek do medalu na Igrzyskach w Rio de Janeiro. Z naszą mistrzynią niełatwo przeprowadzić dobry wywiad, Dariuszowi Szarmachowi z TVN24 udało się to całkiem nieźle. Maja opowiada o swoich poprzednich startach na IO oraz wyjaśnia sytuację przed Rio. Całość możecie przeczytać tutaj.


Opublikowano

w

przez

Tagi: