fbpx
loverove

Loverove 03.11.2015

Loverove na wtorek, coś do oglądania, coś do czytania, Wasz codzienny zestaw rowerowych ciekawostek:

1. Peter Sagan tańczy z choinką…

…oraz zasila świąteczne dekoracje, czyli nowa kampania słowackiego T-Mobile:

A w ilu i jakich reklamach wystąpił poprzedni mistrz świata?

2. Cukierek albo psikus. Cukierek = rower

Korzystasz z uroków offseasonu? Ja tak ;), zatem zobaczmy razem, ile trzeba przejechać, by spalić kolejne porcje słodyczy:

3. The Secret Pro podsumowuje sezon 2015

tsp-summary

Kilka dni po poprzednim wpisie, nasz ulubiony, tajemniczy zawodowiec znów atakuje. Wskazuje najlepszy i najgorszy wyścig, najciekawszy wielki tour, zespół, który zrobił najlepsze wrażenie czy… największego buca w peletonie. Ciekawe, biorąc pod uwagę „wewnętrzny” punkt widzenia, który prezentuje The Secret Pro.

Related posts
In sport

Giro d'Italia 2021, daily vlogi, część 1.

W czasie wielkich tourów codziennie wieczorem przygotowuję dla Was szybki komentarz do najważniejszych wydarzeń na trasie. Zobaczy daily vlogi z pierwszej części Giro d’Italia 2021.
Read more
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
CasualRecenzje

Peter Sagan. Mój świat

Największa gwiazda współczesnego peletonu opowiada o swoim podejściu do kolarstwa. I do życia trochę też. Choć to wciąż ?sportowa biografia?, skutecznie wymyka się schematom obciążającym tego typu publikacje i dzięki temu pozytywnie zaskakuje. Gdy ?The…
Read more