fbpx
loverove

Loverove 5.10.2015

Loverove na poniedziałek. Specjalnie dla was. Nie tylko o Nibalim :)

1. Zjazd dnia

Vincenzo Nibali wygrywa pierwszy „monument” w karierze, Giro di Lombardia, dzięki brawurowej akcji na zjazdach z Civiglio. Po drodze niemal zderza się z motocyklem, ale uchodzi z życiem i zwycięża w wyścigu. To kolejny raz w tym roku, gdy umiejętności zjazdowe są głównym punktem programu.

2. Nieistniejąca koszulka dnia

Koszulka mistrza Włoch, jaką Astana od dwóch sezonów przygotowuje Nibalemu jest mocno kontestowana przez fanów. W tym roku i tak jest lepiej, zamiast niewielkiego „logotypu”

cały tułów „Rekina z Messyny” jest opasany w sumie klasycznym, trójkolorowym pasem:

W takiej samej wygrał Giro di Lombardia, ale świat, w tym nasze rowery.org australijski Cyclingtips czy amerykański Peloton Magazine jako okładkę artykułu opisującego triumf Włocha w „Wyścigu Spadających liści” użyło zdjęcia z koszulką, jaką mógłby nosić Nibali, w większym stopniu prezentującą narodowe barwy. Co o tym sądzicie?

Etit: to nie fotoszop a przyklejona chorągiewka :) Widać nawet wiatr chciał, aby koszulka mistrza Włoch była bardziej „godna”.

Zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=A7KSqzOhFdY

3. Nadchodzi zima

Siódmy sezon „Gry o Tron” dopiero wiosną a „Wichry Zimy” nie wiadomo kiedy, zatem zamiast tego ekipa GCN pokazuje, jak przygotować rower i kolarza do mniej sprzyjających warunków, które już wkrótce nawiedzą północną półkulę:

https://www.youtube.com/watch?v=m506Rrz7P9M

Related posts
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
loverove

Loverove 10.10.2016

Poniedziałkowe loverove, specjalnie dla Was: 1. Mistrzowskie drużyny Etixx-Quickstep wśród mężczyzn oraz Boels Dolmans wśród kobiet to ekipy, które zwyciężyły w drużynowej jeździe na czas otwierającej szosowe mistrzostwa świata w Katarze. Skrót wydarzeń, który wystarczy za…
Read more
loverove

Loverove 08.07.2016

Piątkowe loverove to dobry pretekst by zrobić przerwę na kawę i przeglądnąć kolarskie newsy :) 1. Szósty etap Tour de France na świetnych zdjęciach Check out the stunning images from stage 6 of the 2016 Tour…
Read more