fbpx

Loverove 30.10.2015

Piątkowe loverove, jest co poczytać, z czego się pośmiać i nad czym zastanowić. O, taki zestaw na dziś Wam przygotowałem :)

1. The Secret Pro

TSP

Kolejny odcinek wynurzeń tajemniczego zawodowca, którego myśli na ekran przelewa ghost writer. Tym razem TSP pisze o potencjalnym come backu Bjarne Riisa, transferach i ściganiu na półwyspie arabskim. Jak zawsze intrygujące.

2. Kto jest najlepiej ubranym zawodowcem?

Ankietę przeprowadził nie kto inny, tylko ekipa GCN. Odpowiedzi na to jakże ważkie pytanie udzielili sami zainteresowani.

3. Robert Banach mówi jak jest

W nawiązaniu do wczorajszego wpisu.

http://banachbrothers.pl/index.php/17-aktualnosci-wyroznione/309-kropla-wody-rzezbi-skale Posted by banachbrothers on Wednesday, 28 October 2015
  "Czy przejechałeś/aś odpowiednio dużo kilometrów w różnych intensywnościach na przestrzeni ostatnich 3 sezonów (30.000 km z czego 15000 w niskiej intensywności, 7000 tysięcy w cyklu mieszanym, 5000 o wysokiej intensywności, 3000 kilometrów wyścigowych? Czy dbałeś o ogólny rozwój (300 h pracy ogólnorozwojowej)? Czy zadbałeś/aś o odpowiedni ciężar ciała, chłopaki 7-14% tkanki tłuszczowej, dziewczyny 13-19%? Czy uporządkowałeś/aś wszystkie sprawy dookoła, czy masz w głowie spokój i czujesz się swobodnie, Czy Twoje zajęcia zawodowe Ciebie nie przytłaczają? Jeżeli masz wszędzie TAK to na pewno Twoje wyniki sportowe są na wysokim poziomie. Jeżeli gdzieś pojawi się NIE to wiesz co trzeba robić." Cały tekst tutaj.


Opublikowano

w

przez

Tagi: