fbpx
loverove

Loverove 29.10.2015

Czwartkowe loverove: klimatyczne wideo ze słowackich Tatr, Chris Froome w spódnicy oraz świetne wideo promujące rozsądną jazdę na rowerze.

1. Tuż za naszą granicą

Słowackie Tatry w stylu Enduro. Imponujące, mocne, inspirujące wideo od naszych południowych sąsiadów.

2. Łucznik dnia

Wielu zawodników przy okazji organizowanego przez ASO Saitama Criterium zapoznaje się z elementami japońskiej kultury. Np. Chris Froome przywdział tradycyjny strój i uczył się strzelać z łuku.

3. Ile żyć ma kolarz?

Nawet jeśli kiedyś byłeś mistrzem świata jak Thor Hushovd, pamiętaj: nie jesteś kotem! Rewelacyjna reklamówka norweskiego zarządu dróg, zobaczcie:

https://www.youtube.com/watch?v=D_W4xE7_7TI

Related posts
In sport

Prawdopodobnie najfajniejszy maraton w okolicy

Sobota, 20.08, Granc Petrovce na Słowacji. Całkiem niedaleko od granicy. Świetna trasa dla fanów prawdziwego MTB, wjazd na 1200m n.p.m, szutrowe podjazdy, zjazdy singletrackami i wszystko, co najlepsze w słowackich maratonach, czyli 9. Kralovski Maraton….
Read more
In sport

Doświadczenie uczestnika

Na całość wrażeń, jakie pozostają po starcie w zawodach rowerowych składa się wiele elementów. Jeśli wracam do domu z poczuciem dobrze spędzonego czasu, chętnie wpiszę imprezę do kalendarza na kolejny sezon. Wygląda na to, że…
Read more
In sport

Jak to robią Słowacy #2 - Mistrzostwa Słowacji w Maratonie

Mając w pamięci dobre doświadczenia z zeszłego roku, postanowiłem kontynuować eksplorację słowackich zawodów MTB. Tym razem wybór padł na Skoda FC Mararton w miejscowości Dolná Mariková. Były to równocześnie mistrzostwa Słowacji XCM. Motywacja Nie samym…
Read more