fbpx
loverove

Loverove 21.10.2015

Loverove na środę, specjalnie dla Was:

1. Jak się czuje mijany „na gazetę” rowerzysta?

To wideo bardzo obrazowo prezentuje znany nam wszystkim problem. Udostępniajcie, może dotrze do głów z mniejszą wyobraźnią:

2. Wielka, żółta pętla, czyli trasa Tour de France 2016

Dwie indywidualne czasówki (w tym jedna górska), cztery finisze na podjeździe, Mont Ventoux w Dniu Bastylii, kilka nowych szos prowadzących pod górę. Do tego ciekawe, mimo że w większości płaskie, pierwsze dni w Normandii. Całość wygląda na dobrą trasę preferującą uniwersalnych, mocnych kolarzy.

tdf2016

I całość w wersji wideo:

3. Rower vs. McLaren 675LT na ulicach Nowego Jorku

Kto jest szybszy?

Jedno pytanie: dlaczego redakcja zajmującego się nowymi technologiami magazynu Mashable przeczepiła do głowy kolarza tak wielką kamerę?

Related posts
HerosiIn sportKlasyki

Top 11 zwycięstw Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to znakomity specjalista wyścigów klasycznych, oddany pomocnik zwycięzców Tour de France, niezastapiony w trudnych chwilach. Potrafi także wygrywać wymagające etapówki. Jego portfolio zawiera same cenne triumfy. Przeżyjmy to jeszcze raz i obejrzyjmy najważniejsze…
Read more
HerosiIn sport

Kolarz roku

Wynik nie mógł być inny. Nagrodę “Velo d’Or” dla najlepszego kolarza roku zdobył Tadej Pogacar. Bo któż inny?
Read more
In sport

Od sezonu do sezonu

Wraz z prezentacją Tour de France 2022, zmierzamy od podsumowania sezonu 2021: obfitującego w ekscytujące rekordy i wzruszające powroty do przewidywania wydarzeń w kolejnym roku. 
Read more