fbpx

loverove

Loverove 21.10.2015

Loverove na środę, specjalnie dla Was:

1. Jak się czuje mijany “na gazetę” rowerzysta?

To wideo bardzo obrazowo prezentuje znany nam wszystkim problem. Udostępniajcie, może dotrze do głów z mniejszą wyobraźnią:

2. Wielka, żółta pętla, czyli trasa Tour de France 2016

Dwie indywidualne czasówki (w tym jedna górska), cztery finisze na podjeździe, Mont Ventoux w Dniu Bastylii, kilka nowych szos prowadzących pod górę. Do tego ciekawe, mimo że w większości płaskie, pierwsze dni w Normandii. Całość wygląda na dobrą trasę preferującą uniwersalnych, mocnych kolarzy.

tdf2016

I całość w wersji wideo:

3. Rower vs. McLaren 675LT na ulicach Nowego Jorku

Kto jest szybszy?

Jedno pytanie: dlaczego redakcja zajmującego się nowymi technologiami magazynu Mashable przeczepiła do głowy kolarza tak wielką kamerę?

Related posts
Herosi

Top 6 zwycięstw Rafała Majki

Rafał Majka to jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy. Choć wygrywa rzadko, jego triumfy należą do szczególnie cennych i są kamieniami milowymi w historii naszego sportu.
Read more
In sportWielkie Toury

Tour de France 2021 - daily vlogi#2

W czasie Tour de France 2021 codziennie przygotowuję dla Was komentarz do najważniejszych wydarzeń. Analizuję taktykę, tempo jazdy i moc kolarzy. Zobaczcie podsumowanie drugiego tygodnia wyścigu.
Read more
In sport

Jak i dlaczego porównywać czasy podjazdów?

Emocje związane z odbiorem kolarstwa na żywo są bezcenne. Jednak gdy przychodzi do dyskusji o dokonaniach naszych idoli, warto podeprzeć się faktami a nie własnym, głębokim przekonaniem.
Read more