loverove

Loverove 21.10.2015

Loverove na środę, specjalnie dla Was:

1. Jak się czuje mijany “na gazetę” rowerzysta?

To wideo bardzo obrazowo prezentuje znany nam wszystkim problem. Udostępniajcie, może dotrze do głów z mniejszą wyobraźnią:

2. Wielka, żółta pętla, czyli trasa Tour de France 2016

Dwie indywidualne czasówki (w tym jedna górska), cztery finisze na podjeździe, Mont Ventoux w Dniu Bastylii, kilka nowych szos prowadzących pod górę. Do tego ciekawe, mimo że w większości płaskie, pierwsze dni w Normandii. Całość wygląda na dobrą trasę preferującą uniwersalnych, mocnych kolarzy.

tdf2016

I całość w wersji wideo:

3. Rower vs. McLaren 675LT na ulicach Nowego Jorku

Kto jest szybszy?

Jedno pytanie: dlaczego redakcja zajmującego się nowymi technologiami magazynu Mashable przeczepiła do głowy kolarza tak wielką kamerę?

Related posts
In sport

Kto wygra Tour de France 2020 i dlaczego?

Ineos Grenadiers kontra Jumbo – Visma. Przy sile ognia tych dwóch latających fortec pozostałe drużyny i ich liderzy pozostają nieco w cieniu, ale to nie znaczy, że w kluczowych momentach nie przejmą inicjatywy i nie…
Read more
In sport

Kto ośmieli się narzekać na Tour?

Zaskakująca, ambitna i bezkompromisowa trasa. Na starcie creme de la creme światowego kolarstwa. Wyczekiwany, pierwszy i być może jedyny wielki tour sezonu 2020. Czy w tym roku ktoś ośmieli się narzekać na Tour de France?
Read more
In sport

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie kolarzy

Pierwszy etap Tour de Pologne 2020 zakończony drastyczną kraksą z udziałem Dylana Groenewegena, Fabio Jakobsena i innych kolarzy pokazał, jak bardzo nie potrafimy rozmawiać o takich sytuacjach.
Read more