fbpx

Loverove 13.10.2015

Loverove na wtorek, specjalnie dla Was

1. Eurosport WATTS, czyli cały kolarski sezon w niecały kwadrans

Jak zawsze sporo upadków i nadreaktywnych kibiców ale nie tylko:

https://www.youtube.com/watch?v=Wgzlr6uDI48&feature=youtu.be

2. Słoneczne Rio

Spora galeria z testu przedolimpijskiego na trasie XCO w Rio de Janeiro. Uwagę zwracają oczywiście sztuczne trudności techniczne, ale przede wszystkim piękna pogoda, jaka panuje na południowej półkuli :)

3. Dobra reklama

Nowy Canyon Speedmax zasługuje na odpowiednią oprawę. Klip reklamowy trzyma klimat i ogólnie rzecz ujmując daje radę:  
System complete: The all new Speedmax CF SLX is ready to race. Are you?http://po.st/SpeedmaxCFSLX16 Posted by Canyon on Wednesday, 7 October 2015
, ale pamiętajcie o jednej z zasad Velominati: #42 Wyścig rowerowy nigdy nie powinien być poprzedzony pływaniem i/lub poprzedzać biegania. Jeśli tak się dzieje, to nie jest to wyścig rowerowy. To duathlon lub triathlon a żadna z tych dyscyplin nie jest kolarstwem. Pamiętajcie też, że pływać wolno wam tylko gdy bronicie się przed utonięciem a biegać, gdy ktoś was ściga. Tempo biegu powinno być możliwie najmniejsze, by tylko uniknąć bycia złapanym.

4.Podsumuj sezon 2015 z mtb-xc

mtb-xc-logo MTB-XC.pl udostępnia kolarzom miejsce do wypowiedzi, relacji i podziękowań dla sponsorów. Nie stroni także od kontrowersyjnych wypowiedzi i ocen. Przygotowana przez prowadzącą www i fanpage ekipę sonda podsumowuje Wasze kolarskie preferencje. Znajdziecie tam pytania o ulubione zawody, stosunek do kolarskiej kawy oraz... o czytane przez Was blogi :) Wypełnienie ankiety zajmuje kilka chwil. Im więcej osób wypełni, tym ciekawszy obraz społeczności mtb otrzymamy. Zatem... klik, klik :)


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Loverove 13.10.2015”

  1. […] Zdjęcia z próby przedolimpijskiej XCO już pewnie widzieliście. Teraz pora na wypowiedzi zawodników. Catharine Pendrel, Florian Vogel czy nieco mniej znani, ale utytułowani zawodnicy: Andrea Tiberi (mistrz Włoch) i Henrique Avancini (mistrz Ameryki) oceniają rundę na której za mniej niż rok będą walczyli o olimpijskie złoto. Co ważne (i nietypowe) wypowiedzi zebrał i opublikował polski portal (mtb-xc.pl). […]