fbpx

Loverove 12.10.2015

Loverove na nowy tydzień. Zaczynamy od epokowego odkrycia!

1. Wybaczcie, że w poniedziałek

a nie w piątek, ale cóż. Global Cycling Network poleca… ŻEL ENERGETYCZNY O SMAKU PIWA!

I co z tego, że to product placement marki SIS. Przy okazji możecie zobaczyć, jak produkuje się żele energetyczne. I jeszcze raz. LUDZIE: ŻEL ENERGETYCZNY O SMAKU PIWA!

2. Marianne Vos i przyjaciele w służbie kobiecemu kolarstwu

Wciąż uznawana za najlepszą kolarkę świata (choć Pauline Ferrand-Prevot zadziwia świat swoimi wynikami z ostatnich dwóch sezonów) Marianne Vos powołała do życia stowarzyszenie o nazwie Strongher. Jak sama nazwa wskazuje ma ono dbać o to, by kobiece kolarstwo rosło w siłę. Więcej szczegółów znajdziecie na strongher.cc.

https://www.youtube.com/watch?v=pRPG9ZI97xM

3. Trasa XCO Igrzysk w Rio

Sztuczna, wybudowana przy pomocy spychaczy, walców z kruszywem i wywrotek z głazami runda wyścigu o Mistrzostwo Olimpijskie w Rio de Janeiro została przetestowana przez czołowych zawodników. Wygląda na to, że będzie to ciężka przeprawa:

https://instagram.com/p/8tYoFcyPlR/

 

 

First practice on the #Olympic course in #Rio. Fighting with the jet lag and trying to follow @florianvogel ?🏾. #huntforglory #way2rio Posted by Nino Schurter on Friday, 9 October 2015
  Co ważne, Mai Włoszczowskiej podczas tradycyjnej "Próby Przedolimpijskiej" poszło całkiem nieźle - zajęła drugie miejsce, zaraz za Evą Lechner. https://instagram.com/p/8tJNvNJ_Pt/


Opublikowano

w

przez