fbpx
Casual

Jakby co, to mam też konto na Instagramie

Kilka miesięcy temu reaktywowałem mój instagram. To było dość proste – wystarczyło zmienić telefon na taki, który ma niezupełnie porysowany obiektyw. Cóż, wożenie komórki w kieszonce koszulki rowerowej jest mordercze dla elektroniki, jakkolwiek odporna w założeniu by nie była ;)

Tak czy inaczej, instagramuję dość regularnie, zatem zapraszam do obserwowania mojego profilu https://instagram.com/xouted/. Widget z miniaturkami znajdziecie też w prawej kolumnie bloga :)

Próbka tego, co tam znajdziecie:

Widoczki z przejażdżek

Fotki z zawodów

Zdjęcia z miasta, jestę nie tylko kolarzę, ale i commuterem

Obowiązkowe selfiaczki i zdjęcia kierownicy

Aleberto, kolarskiego psa

Żarcie (zazwyczaj z pracy)

I wiele innych, okołorowerowych klimatów

Wpadajcie :)

Related posts
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more
In mindIn sport

Gdy to się skończy… będę oglądał wyścigi

W niepewnej, ale zaczynającej majaczyć na horyzoncie przyszłości widać szansę na rozegranie najważniejszych wyścigów. Bezprecedensowy, krótki i niezmiernie skondensowany sezon będzie wyjątkowy. I zdecydowanie nie mogę się go doczekać!
Read more
In sport

Całe kolarstwo w jednej tabeli

Całkiem możliwe, że kolarstwo zawodowe to najbardziej niewdzięczna z najcięższych dyscyplin sportu. Możesz być wielkim talentem, możesz być wyjątkowo pracowity a i tak na sukces będziesz czekać latami. A prawdopodobieństwo, że go odniesiesz jest nikłe.
Read more